Mängu otsustavad sündmused toimusid kohe esimese veerandtunni lõpul, kui Paul Scholes sai oma karistusalas tahtliku käega mängimise eest punase kaardi ja Manchester United pidi jätkama kümnekesi. Bobby Zamora pealöögi kahe käega tõrjumine Scholesi poolt tähendas ühtlasi 11 meetri karistuslööki, mille realiseeris Danny Murphy.

Unitedi üritused vähemuses mängides viigini jõuda luhtusid. Hoopis vahetusest sekkunud Zoltan Gera lõi 87. minutil Fulhami teise värava. ManU masendava õhtu muutis "täiuslikuks" Wayne Rooney, kes sai minut hiljem teise kollase kaardi.

Inglismaa meistriliiga tabeliseisu muutis kaotus väga põnevaks, sest üheksa vooru enne hooaja lõppu on Manchester Unitedi edu Liverpooli ees vaid 4 punkti. Liverpooliga võrdne arv punkte on ka Chelseal, kellel on aga üks mäng enam peetud. Täna kaotasid nad võõrsil Tottenhamile 0:1.