Inglismaa koondise ründaja jõudis sihile 7. ja 90. minutil, veerand tundi enne mängu lõppu realiseeris Ruud van Nistelrooy Paul Scholes`i teenitud penalti.

Kodumeeskonna värava lõi vanameister Alan Shearer 71. minutil viigistades tol hetkel mänguseisu 1:1-le.

Teises pühapäevases mängus alistas Middlesbrough võõrsil tabeli lõpuossa kuuluva West Bromwich Albioni 2:1.

Laupäeval võitis Chelsea võõral väljakul kindlalt Fulhami meeskonna 4:1. Meistrivõistluste liidri väravad lõid Lampard 33., Robben 59., Gallas 73. ja Tiago 81. minutil.

Arsenal võitis laupäeval teises Londoni meeskondade vahelises mõõduvõtus võõrsil Tottenhami 5:4. Võitjate väravad lõid Henry 45., Lauren penaltist 55., Vieira 60., Ljungberg 69. ja Pires 81. minutil.