Kohtumine ei alanud Reali jaoks hästi, sest 25. minutil lõi Jonathan Woodgate omavärava ja Madridi suurklubi läks poolajale 0:1 kaotusseisus.

Teise poolaja alguses lõi Robinho esmalt David Beckhami söödust viigivärava ja seejärel saatis Raul kahel korral palli Athletic Bilbao väravasse — 64. ja 69. minutil.

Kolm minutit enne Rauli teist väravat jäid Reali mängijad kümnekesi, sest platsilt eemaldati Woodgate, kelle debüütmäng kujunes tõeliseks õudusunenäoks.

Tänu võidule tõusis Real nüüd meistriliigas viiendale kohale. Turniiritabelit juhib Celta, kes on 4 mänguga kogunud 9 punkti, järgnevad Getafe ja Deportivo 8 punktiga. 6 punkti on lisaks Realile ka Zaragozal, Valencial, Racing Santanderil, Osasunal, Espanyolil ja Real Sociedadil.