Kaks nädalat tagasi koduväljakul 0:1 kaotuse saanud Madridi Real ei suutnud Anfieldi staadionil Liverpoolile vastupanu osutada ja kaotas suurelt 0:4. Inglismaa klubi väravad lõid Fernando Torres, Steven Gerrard (2) ja Andrea Dossena.

Londoni Chelsea viigistas Torinos kohaliku Juventusega 2:2 ja pääses kahe mängu kokkuvõttes edasi tulemusega 3:2. Itaallased asusid küll kahel korral juhtima Vincenzo Iaquinta ja Alessandro Del Piero väravatest, kuid inglastele kindlustasid viigipunkti Michael Essieni ja Didier Drogba tabamused. Viimased 20 minutit mängis Juventus vähemuses, kuna Giorgio Chiellini sai teise kollase kaardi.

Müncheni Bayern võitis Lukas Podolski kahe värava abil Lissaboni Sportingu koguni 7:1 ja pääses edasi üldseisuga 12:1 (!).

Villarreal oli kodus viigistanud Panathinaikosega 1:1, kuid Kreekas võeti 2:1 võit. Otsustava värava lõi vahetusest mängu sekkunud Joseba Llorente 70. minutil.