Esimese veerandi 15:10 ja teise 26:17 võitnud Soome mäng lagunes kolmandal veerandajal, kui türklastel lasti visata 26 punkti enda 18 vastu. Viimane veerand algas siiski soomlaste 59:53 juhtimisel.

Üleplatsimehena 22 punkti visanud ja 8 lauda võtnud Ömer Asik vähendas pealtpanekuga 4.43 enne lõppu seisuks 61:62. Üksteise järel tabasid veel kolmeseid Petteri Koponen (61:65), Ender Arslan (64:65) ja Alex Murphy (64:68), kuid põhjanaabrite jaoks kiskus asi hapuks 15 sekundit enne lõpusignaali.

Koponen asus seisul 68:65 seisul kahele vabaviskele, kuid eksis mõlemal. Emir Preldzic võttis lauapalli ja Mustafa Akyol tabas kolmese, viies mängu seisult 68:68 lisaajale.

Türgi alustas lisaaega 5:0 spurdiga, kuid sama oli vastu panna ka soomlastel - Sasu Salini kolmene tõi tabloole viigi 73:73. Viimaseks korviks see soomlastel paraku aga jäigi.

Soomlaste parima esituse tegi Koponen 17 punktiga, Salin lisas 15, Mikko Koivisto 11 silma. Türklastel särasid veel Preldzic 13 punkti ja 8 lauapalliga, Arslan 12 punktiga ja Kerem Gönlüm 10 punkti ja 8 lauaga.

Türgi (2-2) tõusis sellega C-grupis kolmandaks. Viimases voorus kohtub Türgi Dominikaani Vabariigiga (2-1) ning Soome Uus-Meremaaga, keda neil tuleb kindlasti võita. Samal ajal peab USA (3-0) võitma oma mõlemad mängud täna Dominikaaniga ja homme Ukrainaga.