Meistrisarja liider TPÜ/Cartini kohtus võõrsil Viljandi Metallitööstus/Vollega. Avageimi võitis liider 25:21, kuid kaotas kaks järgnevat 25:22 ja 25:17. Neljandas geimis toimus naiskonna ridades aga mitu vahetust ja mängupilt paranes. Neljas geimi numbritega 25:15 ja viies geim 15:10 TPÜ/Cartini naiskonnale. “Kuna oleme keskendunud viimastel treeningutel üldfüüsilise baasi arendamisele, siis sellest võis ebakindlus tingitud olla,” sõnas TPÜ/Cartini naiskonna treener Anu Karavajeva. “Suurepärast mängutahet näitasid aga varupingilt platsile naasnud mängijad, mis tõigi naiskonnale edu,” lisas ta.

ESS Pärnu VK oli kindalt 3:0 üle kodusaalis mänginud Rakvere/M.K.Reis naiskonnast, Vastastele anti vastavalt 22, 11 ja 13 punkti. Sama kinda võidu oma vastase üle sai TÜ/Eeden, kes kodusaalis võitis Audentese SK`d, geimid 25:17, 25:20 ja 25:11.

Põnevat võrkpalli sai näha ka Võrus, kus kohtusid Jumek Võru VK ja Milstrand. Mõlemad naiskonnad pidid hakkama saama ilma oma põhisidemängijateta ning seekord võitis mängu 3:1 Milstrandi naiskond. Võidurõõmu tundnud naiskond loovutas vastasele tasavägise teise geimi 27:25, kuid oli ülejäänud geimides kindlam. Avageim 25:17, kolmas 25:20 ja neljas 25:17 Milstrandile.

Viljandi Metallitööstus/Volle — TPÜ/Cartini 2:3 (21, -22, -17, 15, 10)
Rakvere/M.K.Reis — ESS Pärnu VK 0:3 (22, 11, 13)
TÜ/Eeden — Audentese SK 3:0 (17, 20, 11)
Jumek Võru VK — Milstrand 1:3 (17, -25, 20, 17)