Tallinlannad läksid avageimi juhtima 24:20, kuid pinevas geimilõpu heitluses pidi tunnistama tartlannade paremust 28:30. Järgnevas kahes geimis ei lasknud TPÜ/Cartini naiskond tartlannadel mängu dikteerida ning said geimivõidud numbritega 25:22 ja 25:11. Lootes, et mänguvõit on lähedal mutuusid TPÜ/Cartini mängijad lohakaks, raskusi valmistas tartlannade tugev hüppeltserv ning geim kaotati 17:25. Viiendas geimis võitlesid tallinnlannad juba alguses endale välja paaripunktise eduseisu, mida hoiti ka lõpuni ning viimane geim 15:12 TPÜ/Cartinile.

“Mäng oli kohutavalt kõikuv ning tegelikult oli äärmiselt närtsinud esitus meie poolt,” lausus mängu kommentaariks TPÜ/Cartini naiskonna peatreener Anu Karavajeva.

Mistrand läks kodusaalis vastamisi Rakvere/M.K. Reis naiskonnaga. Milstrand sai kindla 3:0 võidu, geimidega 25:15, 25:23 ja 25:19. “Ka teine kooseis suutis täna suurepäraselt vastasele vastu hakata,” sõnas Milstrandi treener Keete Puri.

Audentese SK võõrustas Jumek Võru VK naiskonda ning võitis 3:2. Kaks esimest geimi Audentesele 25:22 ja 25:20. Siis said aga võrulannad õige mänguhoo ülesse ning võitsid omakorda järgnevad kaks geimi 25:19 ja 25:23. Viies geimi jällegi Audentesele 15:12. “Eilne raske mäng oli tüdrukutel veel jalgades ning koolis on neil samuti hetkel pingeline ja suur koormus, imestan üldse et mängu võit täna tuli,” sõnas Audentese SK treener Peeter Vahtra.

Mullune meisternaiskond ESS Pärnu VK võttis oma kodusaalis vastu Vilajndi Metallitööstus/Volle naiskonna. Avageimi pärnakad võitsid 25:18, kuid järgneva kaotasid 21:25. Saadud geimikoatus pani pärnakad otsustavamalt tegutsema ning viimased kaks geimi kindlalt neile 25:15 ja 25:12.

TPÜ/Cartini — TÜ/Eeden 3:2 (-28, 22, 11, -17, 12)
Milstrand — Rakvere/M.K.Reis 3:0 (15, 23, 19)
Audentese SK — Jumek Võru VK 3:2 (22, 20, -19, -23, 12)
ESS Pärnu VK — Viljandi Metallitööstus/Volle (18, -21, 15, 12)