Šiauliail on nüüd turniiritabelis kolm võitu ja üks kaotus, Rockil vaid kolm kaotust.

Rock - Šiauliai 60:95 (22:15, 30:37, 44:69)
Mängu käik:
I veerand:

Rocki algkoosseis Todd Abernethy, Silver Leppik, Timo Eichfuss, Janar Talts ja Scott Morrison.

2. minut:

Kaheminutilise mängu järel juhib Rock 4:0. Talts paneb leedulasele kulbi!

3. minut:
Rock ees 7:3.

5. minut:
Tartlased ees 13:8

7. minut:
Taltsilt väga hea sööt ja Morrison surub palli korvi - juba 17:8! Rock on siiani väga hästi mänginud. Ründelauas on hangitud juba seitse lauapalli.

8. minut:
Abernethy tabab kolmese! Rock ees 20:10.

Rock võitis Šiauliai vastu avaveerandi 22:15 (mäng käib!)

II veerand:

Leppik kaotas teise veerandi esimesel rünnakul palli. Kaitses tegi Talts oma põlvele viga ja vahetati välja. Looame, et ei ole midagi tõsist.

2. minut:
Leedulased vähedavad kahe minutiga vahe 18:22-le. Rock teeb ridamisi pallikaotusi.

3. minut:
Rock kolmas minut kuival ja Indrek Visnapuu võtab mõtlemisaja. Seis endiselt 22:18.

4. minut:
Abernethy teeb Rocki selle veerandi viienda pallikaotuse. Tartlaste rünnak on väga hambutu. Seis 22:20 Rockile.

5. minut:
Rock viies minut kuival, kuid ikka juhitakse 22:20.

6. minut:
Allingu toob esimesed punktid ja tartlased juhivad 24:20. Leedulased vastavad kaugviskega: 24:23.

7. minut:
Morrison kolmas viga. Leedulased pääsenud ette 28:26. Leppik viigistab vabavisetest 28:28-le.

8. minut:
Rock ei jõua 24 sekundiga viskeni. Leedulased ees 30:28. Talts pole siiani väljakule tulnud ja on füsioterapeudi hoole all. Tema mäng võib tänaseks mängitud olla.

9. minut:
Šiauliai ees 34:29.

Rock kaotas avapoolaja 30:37.
Veerandaeg leedulastele 22:8.

III veerand:

1. minut:
Šiauliai ees kümne punktiga: 40:30. Janar Talts varumeeste pingil, jääkott põlve peal.

3. minut:

Leedulased karistavad kolme järjestikuse kolmesega. Kodumeeskond ees 50:37.

5. minut:
Tartlased teinud juba 14 pallikaotust. Šiauliai juhib juba 55:38.

6. minut:
59:38! Juba vahe üle 20 punkti. Allingu neljas viga otsa.

8. minut:
Leedulased teevad, mis tahavad ja juhivad juba 63:40. Mäng on tehtud.

9. minut:
Šiauliai tabab kolmeseid ülihästi - nende edu juba 69:44. Rockil väljakul 17-aastane Kaldre ja 18-aastane Kitsing.

Kolmanda veerandi järel leedulased ees juba 69:45.
See veerand kaotati koguni 14:32.

IV veerand:

1. minut:

Kitsing saab kulbi. Leedulased ees juba 73:44.

3. minut:
Seis 75:48. Abernethy Rocki parim 16 punktiga.

5. minut:
Morrison jõuab 12 punktini ja vähendab Rocki kaotuse 52:79-le. Šiualiai kolmesed 16-st koguni 11!

6. minut:
Leedulased ees 85:52.

8. minut:
Jälle lastakse kolmene visata! Seis 91:54.

Rocki piinad on lõppenud - Leedulased võitsid 95:60.
Nende kolmesed 18-st 13!

Vigastuste ja haigustega jäid Rockil koju Marek Doronin, Tanel Tein, Martin Viiask ja Asko Paade. Neljapäeval kaotasid tartlased 59:74 Kedainiai Nevežisele.