Eesti suutis Serbiaga sammu pidada kuni teise veerandaja kolmanda minutini, kui Erik Keeduse kaks järjestikust korvi meie mehed esimest korda juhtima viisid 25:23. Edasi järgnes aga täielik kokkuvarisemine, Serbia tegi 17-0 vahespurdi ega vaadanudki enam tagasi.

Poolaja kaotas Eesti 25:38, viimasele veerandile mindi 39:58 kaotusseisus ja neljas periood kaotati 4:30!

Eesti parimana tõi Erik Keedus 12 punkti, 7 lauapalli ja 4 söötu. Toomas Raadik lisas 10 punkti ja 5 lauapalli, Madis Saarmets 9, Jaan Puidet 8 punkti. Vastaste parimad oli 13 punktiga Itaalia teise liiga klubis Biancoblu mängiv Dorde Drenovac ja Serbia kõrgliigas Metalaci klubis palliv Stefan Zivanovic.

Eesti järgmiseks vastaseks on aga Leedu ja Austraalia omavahelise veerandfinaali kaotaja.