Eesti alustas hästi ning võitis 1. veerandaja 21:20.

Lätlased tegid 10-0 spurdi kohe teise veerandaja alguses ning juhtisid vahepeal koguni 40-27. Poolaeg jäi külalistele 37-46.

Teisel poolajal Eesti mäng paranes ning Aivar Kuusmaa kaks kolmepunktiviset vähendasid vahe 49-53. 3. veerandaja lõpus viis Valmo Kriisa Eesti juhtima 61-60, kuid viimasele vaheajale mindi siiski lätlaste juhtimisel 66-63.

Neljandal veerandajal sai Eesti ette 74-71, kuid lätlased tegid 6-0 spurdi ning pääsesid taas juhtima.

Närvilistel lõpuminutitel olid külalised kindlamad ning said tabelisse kolmanda võidu. Eestil on kirjas kaks võitu ning kaks kaotust.

Eesti meeskonna resultatiivsem oli 18 punktiga Martin Müürsepp. Valmo Kriisa viskas 16, Aivar Kuusmaa 13, Margus Metstak ja Andre Pärn 11 ja Rauno Pehka 10 punkti. Väljakul käisid ka Gert Kullamäe, Tanel Tein ning Toomas Kandimaa.

Lätlaste parim oli 23 punkti visanud Kaspars Kambala. Sneps viskas 17, Bagatskis 15, Stelmahers 14, Helmanis 8, Miglineiks 5 ning Vakters 4 punkti.

Sama alagrupi teistes kohtumistes alistas Ungari võõrsil Valgevene 69:64 ja Prantsusmaa lisaajal Poola 78:70.

Laupäeval kohtub Eesti võõrsil Ungariga.