Kalev/Cramo meeskond läks finaalturniirile vastu suurte lootustega see ära võita. Poolfinaalis oli takistuseks Riia VEF ning järjekordselt juhtus see, mida Tallinna klubi tänavu juba neli korda kogenud.

Kalevlased asusid avaveerandil 25:20 juhtima ja Tony Wroteni hea tegutsemise toel haarati poolajaks 47:33 eduseis. Teisel poolajal aga mäng lagunes. VEF jõudis kaheksa minutiga 55:55 viigini ning Jabril Armon Durham aitas omad neljanda veerandaja alguseks kahe punktiga ette.

Lisaks langes viie veaga pingile Kalev/Cramo põhimees Arnett Moultrie ja viimasel neljandikul võistkond enam kordagi juhtima ei pääsenudki, teenides 80:90 kaotuse.

Kalevlaste peatreener Kairys kommenteeris pärast mängu, et klubi eesliin jäi nõrgaks ja tagamehed ei suutnud VEFi vastu üksi mängu võiduks pöörata.

Pronksimäng Ogre vastu algab Saku suurhallis täna kl 17.30, kuhu pileteid saab SIIT.

Finaal on lätlaste siseasi.

Igal juhul tasub ka ajaloolise Final Fouri pronksimängule tulla Saku suurhalli kaasa elama!

Final Fouri korraldavad Kalev/Cramo ja Ekspress Meedia.

Kohtumise partneriteks on Eesti Talleks, AVIS, Sportland, Iizi kindlustus, Halls, Lux Express, Toode, Jazz pesulad, Nordica ja Nordauto.