Korvpalli Final Four: Bc Kalev/Cramo, Kalev Kruus ja rahva rullib kuumaks ÖED, müügil VIP-pääsmed

 (33)
Kalev Kruus
Kalev KruusFoto: Karli Saul

Eesti Läti Olybet Korvpalliliiga Final Four toimub juba 5. ja 6. aprillil Saku Suurhallis. On selge, et seal on vähemalt üks Eesti klubi. Rahvaga suhtleb saalis Kalev Kruus, finaalpäeval kütab publiku kuumaks ansambel Öed.

Pärast eilset TalTechi kaotus veerandfinaalis Ogrele, on selge, et Final Fouril vähemalt üks Eesti klubi paarist Kalev/Cramo vs Tartu Ülikool.

Ülejäänud kaks poolfinalisti selguvad täna.

Eesti korvpallisõpradele on erakordne au vaadata uue liiga esimest Final Fouri just Tallinnas, kus platsi ääres kommenteerib kohtumisi Kalev Kruus, muusikat valib dj Marko Kiljak.

Finaalipäeval kütavad ja rullivad publikut Öed.

Energia, millest Kristel ja Tuuli pakatavad, annab kindlasti hoogu juurde nii mängijatele kui ka kaasaelajatele. Põnevaid hetki ja publiku kaasamisi läbi erinevate auhinnamängude saab kahe päeva jooksul olema palju. Reedesed esinejad on hetkel veel üllatus.

Saku Suurhallis on Final Fouril kohad nummerdatud. Müügil on ühe- ja kahepäevapiletid ning samuti VIP piletid, mis tagab parima nähtavuse ning sissepääsu Rock lounge. Lounges on kerged suupisted ja tervitusjook ning meeskonna esindajaga enne iga mängu ka kohtumine.

Seotud lood:

Final Fouri meeskonnad selguvad lõplikult 2.aprilli õhtul.

Piletid müügil SIIN.

Ürituse korraldajad on Ekspress Meedia ja BC Kalev Cramo koostöös Eesti ja Läti Korvpalliliitudega.

Kohtumise partneriteks on Nordica, Lux Express, AVIS, Jazz pesulad, Halls, Eesti Talleks, Sportland ja Iizi kindlustus.