Tarvase mäng hakkas Rakveres allamäge veerema 76:72 eduseisul, kui 30 punkti visanud Matthew Hall tegi oma viienda vea. Kui pingile langes ka 14 punktiga Tarva paremuselt teiseks meheks osutunud Richard Anderson, siis lagunes võõrustajate mäng lõplikult.

Kolmanda mängijana kogus Tarva poolel kahekohalise punktisumma Renato Lindmets, kelle kontosse kirjutati 11 silma. Juventuse parim oli Zydrunas Urbonas 18 punktiga.

Tarvas kogus alagrupiturniiril kaheksa vooruga kaks võitu ja jäi viimaseks. Kuus vastast alistanud Juventus aga võitis B-alagrupi.

4. veerandaeg:

78:87 Tarvas ei suutnud viimased 3.25 ühtegi punkti visata. Juventus tegi selle ajaga 15:0 vahespurdi ja võitis kohtumise.

78:84 Tundub, et Tarvas on kõik võimalused lõplikult maha mänginud.

78:82 Mängida 1.20.

78:80 Juventuselt kaheksa punkti järjest... Mängida 1.41, Tarvalt minutiline mõtlemisaeg.

Tarvas kasutab 2.58 enne neljanda veerandaja lõppu minutilist mõttepausi.

78:74 Dorbek suurendab väljakuperemeeste edu kuuele punktile, kuid seda vaid hetkeks. Ka Andersonil vead täis.

76:72 Hallilt jälle kolmene. Nüüd on tal koos juba 30 punkti. Nii ka jääb, sest mees langes viie veaga pingile.

73:72 Andersoni kahesele vastab Sestokas kolmesega. Järgmisel rünnakul Cepukaitiselt kahene.

Juventus võtab 6.18 enne normaalaja lõppu time-out'i.

71:67 Hallilt kolmene. Mehe arvel on täna juba 27 punkti.

68:67 Maceina kahese järel realiseerib Frier vabavisked.

66:65 Juventus läheb juhtima, enne kui Anderson otsustaval veerandajal Tarva skoori avab.

3. veerandaeg:

64:61 Lindmets pääseb kahel rünnakul järjest vabaviskejoonele, kuid tabab mõlemal korral vaid ühe viske. Sellega on veerandaeg lõppenud.

62:61 Pokla realiseerib kahest vabaviskest ühe. Cepukaitis vähendab leedulaste kaotusseisu minimaalseks.

61:59 Poklalt kahene, ent Urbonaselt ka.

Tarvas kasutab 3.23 enne veerandaja lõppu minutilist mõtlemisaega.

59:57 Juventus ei anna alla. Sestokaselt poole minuti jooksul kaks kolmest.

59:51 Urbonase vabavisetele vastab Frier kahesega.

57:49 Andersoni kahese järel realiseervida leedulased vabavisked. Tarvast see ei pirduda, sest Pokla teeb kohe 2+1 rünnaku.

52:47 Matiulis realiseerib 2+1 rünnaku, millele Hall vastab kolmesega.

Juventus võtab aja maha, kui veerandaja lõpuni on 8.27.

49:44 Tarvas teeb Pokla, Andersoni ja Lindmetsa korvidest 7:0 vahespurdi.

2. veerandaeg:

Esimesel poolajal oli üleväljameheks Hall, kes viskas 21 punkti. Lindmets ja Anderson lisasid Tarva kontosse kuus silma. Külaliste parim oli Markevicius 15 punktiga.

42:44 Adomaitise kahese järel Hallilt taas kolmele, millele Urbonas vastab samaga. Sellega on poolaeg lõppenud.

39:39 Urbonas viib leedulased vabavisetest juhtima, Halli kolmene viigistab seisu.

36:37 Mõlemad meeskonnad teevad skoori vabavisetest, kuni Hall tabab kahese.

31:35 Cepukaitiselt veel kaks punkti. Tarva skoori eest hoolitseb nüüd Hall, kes realiseerib vabavisked. Poolaja lõpuni on jäänud 4.09.

29:33 Tarva mõõna lõpetab Veski. Seejärel Cepukaitiselt neli punkti järjest, millele Hall vastab kolmesega.

24:29 Lindmets viib Tarva korraks juhtima, millele Juventus vastab 6:0 vahespurdiga.

23:23 Tarvas saab veerandaja esimese punkti, kui Lindmets realiseerib kahest vabaviskest ühe. Poolaja lõpuni on jäänud 8.15.

22:23 Markeviciuselt minutiga neli punkti ja Tarvas võtab aja maha.

1. veerandaeg:

22:19 Leedulased teevas skoori taas vabaviset ja jällegi vastab neile Anderson kahesega. Sellega on avaveerandaeg ka lõppenud.

20:17 Juventuselt veel kaks tabavat vabaviset, mille järel Anderson avab isikliku skoori.

18:15 McGee realiseerib kahest vabaviskest ühe, Juventus aga mõlemad.

17:13 Leedulastelt kaks korvi. Vahepeal tabab McGee kolmese.

14:9 Lindmetsa ja Halli korvide järel võtab Juventus aja maha. Avaveerandaja lõpuni on 4.44.

10:9 Hallilt kohe ka kolmele, millele Markevicius vastab kahesega.

7:7 Hall vastab 2+1 rünnakuga.

4:7 Veski viigistab, kuid Markeviciuse 2+1 rünnak viib Juventuse ette.

2:4 Leedulased lähevad nelja punktiga juhtima. Tarva skoori avab minutilise mänguaja järel Lindmets.

Tarva algviisik: Pokla, Frier, Lindmets, Veski, Saage.

Enne mängu:

Viimased kolm kohtumist kaotanud Tarvas jäi avaringis Juventusele võõrsil alla 67:82. Tarvas ja Juventus paiknevad seitsme vooru järel turniiritabeli erinevates otstes. Juventus on viie võiduga liider, kaks vastast alistanud Tarvas aga viimane.