Rock jäi Tartus peetud kohtumises 0:6 taha, ega pääsenud kordagi juhtima. Avaveerandaja järel juhtisid leedulased 28:18, poolajavileks 47:45 ja viimasele puhkepausile minnes 56:47.

Rocki parimad olid Callistus Eziukwu ja Rain Veideman 14 ning Giorgi Tsintsadze 12 punktiga. Eziukwu võttis ka 11 laupalli. Võitjatele tõi Paulius Beliavicius 16 silma.

Rockil on nüüd tabelis üks võit ja kaks kaotust, Nevežisel aga võit ja kaotus.

Mängu käik:

4. veerandaeg:

68:73 Taltsi kolmene korvi ei lähe ja sellega on kohtumine ka lõppenud.

68:73 Talts ja Tsintsadze ei taba. Viga tehakse Cresnarile, kes realiseerib kahest vabaviskest ühe. Mängida seitse sekundit.

68:72 Nevežise korvile vastab Veideman kolmesega. Cresnari korvi järel võtab Rock aja maha. Mängida on 17 sekundit.

65:68 Leedulaste valusa kolmese järel upitab Eichfuss palli korvi. Seejärel on täpne Eziukwu.

61:65 Nevežise kahese järel tabab Tsintsadze kolmese.

58:63 Leppikult tabav kaugvise.

55:63 Eichfussilt vabavise, millele leedulased vastavad kolmesega. Sellega on Rocki 7:0 vahespurt läbi.

54:60 Tsintsadze realiseerib vabavisked.

52:60 Veidemanilt kolmene. Mängida jääb veel kuus minutit.

49:60 Cresnari korvi järel saab Eziukwu kahest vabaviskest jällegi vaid ühe sisse.

48:58 Viimase veerandaja esimese korvi viskab Alijevas. Seejärel tabab Eziukwu kahest vabaviskest ühe.

3. veerandaeg:

Veerandaeg on läbi.

47:56 Taltsi vabaviske järel lõpetavad leedulased Rocki 10:0 vahespurdi.

Nevežise time-out. Veerandaja lõpuni on jäänud 1.54.

46:54 Leppikult vaheltlõige ja korv. Seejärel vähendab Talts Rocki kaotusseisu 11-punktiliseks. Eichfussi 2+1 rünnak äratab väljakuperemeeste vüõidulootused ellu.

39:54 Cresnari kahesele vastab Eziukwu.

37:52 Simonaviciuse järjekordse korvi järel kasutab Rock minutilist mõtlemisaega.

Mängitud on kolm minutit.

37:50 Teise poolaja skoori avab täpsete vabavisetega Allingu. Simonaviciuselt aga kolmene vastu.

2. veerandaeg:

Avapoolajal olid kaheksa punktiga Rocki resultatiivseimad Eziukwu ja Veideman.

35:47 Talts saab kahest vabaviskest sisse ühe. Cresnari pealtpanekule vastab veideman kahesega. Sellega on avapoolaeg lõppenud.

32:45 Dimsalt kahene ning järgmisel rünnakul realiseerib mees ühe vabaviske. Seejärel tabavad Tsintsadze ja Eziukwu.

28:42 Veidemani kaks korvi Rocki väga ei aita. Kaotusseis on veninud 14 punktiliseks.

22:36 Allingu ja Veideman vähendavad Rocki kaotusseisu.

18:36 Külalised teevad kahe ja poole minutiga 8:0 vahespurdi.

1. veerandaeg:

18:28 Esimene veerandaeg on lõppenud.

16:24 Beliavicuselt kahene, mille järel on täpne Tsintsadze. Nevežis ei võlgu, sest tabava viske sooritab Brazdauskis.

14:20 Simonaviciuse kolmene suurendab leedulaste eduseisu viiele punktile. Taltsi kahese järel tabab Simonavicius taas kaugelt.

12:14 Alijevase korvile vastab Talts kolmesega.

Veerandaja lõpuni on viis minutit.

9:12 Eziukwult kaks punkti. Leedulased realiseerivad kahest vabaviskest ühe. Kohe järgmisel rünnakul vähendab Tsintsadze kaugvise Rocki kaotusseisu kolmele punktile.

4:11 Allingu kahese järel sooritab tabava lähiviske Cresnar.

2:9 Rocki skoori avab Eziukwu, millele vastab kolmesega Lukosevicius.

0:6 Nevežis läheb kolme minutiga kuue punktiga juhtima. Rock võtab aja maha.

Rocki algviisik: Eziukwu, Tsintsadze, Eichfuss, Allingu, Kurbas.

Enne mängu:

Tartlastel on tabelis üks võit ja kaotus, Nevežisel aga üks kaotus. Rock jäi hooaja avakohtumises võõrsil lisaajal alla Norrköpingi Dolphinsile, kuid võitis seejärel kodus Valmierat. Nevežisel seisab tabelis võõrsil saadud kaotus Šiauliailt.