Urmas Rooba tööandja FC Copenhagen sai Taani liigas tulemusega 2:0 jagu Silkeborgist. Rooba ravib praegusel perioodil koondise mängus saadud vigastust. FC Copenhagen on hetkel 19 punktiga meistrivõistluste liider.

Taani I divisjonis viigistas Vejle BK võõrsil Kopehaageni Fremiga 1:1. Sander Post väljakul ei käinud. Pärast viit peetud vooru on Vejle 6. kohal.

Venemaa meistrivõistlustel mängisid Jaroslavli Sinnik ja Tomski Tom viiki 1:1. Sergei Terehhov kaasa ei teinud. Sinnik on turniiritabelis seitsmes, talle järgneb Torpedo.

Venemaa karikavõistluste 1/16-finaalis võitis Torpedo Volgar-Gazpromi 2:0. Eestlastest mängis Andrei Stepanov 90 minutit.

Ukrainas võttis Lutski Volõn kolm punkti Poltaava Vorskla vastu, kes alistati tulemusega 2:1. Taavi Rähn mängus ei osalenud. Seitsme vooru järel on Volõn turniiritabelis 3.