Tulemusega 0-2 kohtumine lõppeski.

Andres Operi koduklubi Moskva Torpedo viigistas koduväljakul Shinnikuga 1:1. Andres Oper vahetati platsile 80. minutil.

Sergei Pareiko kodumeeskond Volgogradi Rotor kaotas kodus 0-1 Moskva Dinamole. Pareiko oli taas põhiväravavaht.

Torpeedo on tabelis 9., Spartak 11. ja Rotor 14. kohal.

FC København võitis Taani SAS-liigas võõrsil meistrivõistluste liidri Brøndby 1:0, Urmas Rooba mängis terve mängu. FC København asub turniiritabelis teisel kohal.

Landskrona BoIS kaotas Rootsi Allsvenskan-liigas Djurgardenile 0:3.

Norra meistrivõistluste 18. voorus kaotas Bryne kodus 0-2 Bodu/Glimtile. Marek Lemsalu oli väljakul kogu kohtumise. Raio Piiroja Valerenga jäi kodus 0-3 alla Odd Grenlandile, Piiroja pääses väljakule viimaseks kümneks minutiks.

Bryne on tabelis 8. ning Valerenga 10.

Soome liigas kaotas liider Valkeakoski Haka 0-1 Helsingi Jokeritele. Sergei Tterehhov (Haka) mängis kogu kohtumise, Konstantin Nahk (Jokerit), sekkus 71. minutil.

Haka jätkab siiski kindla liidrina, Jokerit on 8. kohal.