Jokerit läksid võõrsil vastamisi Moskva Dinamoga. Kahel esimesel kolmandikul jäid väravad löömata. Juhtuma hakkas aga viimasel perioodil.

Kõigepealt viis Ivan Igumnov kolmandiku keskel võõrustajad juhtima. Külalised ei jäänud vastust võlgu, kui normaalaja viimasel minutil oli täpne Veli-Matti Savinainen, kes suutis ära kasutada arvulise enamuse.

Kuna normaalaeg lõppes 1:1 viigiseisul, ootas meeskondi ees lisaaeg. Juba teisel minutil kindlustas Helsingi klubi võidu tänu rootslase Viktor Loovi tabamusele.

Juba viienda järjestikuse võidu teeninud Jokerit asub KHL-i läänekonverentsis 47 silmaga neljandal kohal. Moskva Dinamo hoiab sama punktiarvuga kolmandat kohta, küll aga on Soome tiimil koguni kaks matši vähem peetud.

Jaanuaris Jokeritega Tallinnas kohtuv Tšerepovets pidi teisipäeval tasavägises kohtumises lisaajal 3:4 alla vanduma läänekonverentsi liidrile Peterburi SKA-le. Kusjuures Tšerepovets mängis maha koguni kolmeväravalise eduseisu.

Esimesel kolmandikul viis Vadim Kudako külalised juhtima, perioodi lõpus duubeldas eduseisu Vladislav Kodola. Teisel kolmandikul viskas veel ühe värava Makar Khabarov.

Kolmandal perioodil hakkas võõrustajate tagasitulek. Ühe värava viskas tagasi Anton Burdasov, perioodi keskel oli täpne Vladimir Tkatšev. Loetud minutid enne normaalaja lõppu tõi viiginumbrid tabloole Lukas Bengtsson. Lisaajal pani Peterburi SKA tagasitulekule võiduka punkti, kui täpne oli Maxim Karpov.

Tšerepovetsi Severstal sai 12 võidu kõrvale 26 kaotuse, mis annab neile läänekonverentsis 10. koha. Järjekordse võidu saanud Peterburi SKA hoiab liidrikohta, edestades ühe silmaga valitsevat meistrit Moskva CSKA-d.

Helsingi Jokerit ja Tšerepovets lähevad Tondiraba jäähallis vastamisi 10. ja 11. jaanuaril. Reedel algab kohtumine kell 18:00, laupäeval kell 15:30.

Kohtumised korraldab Ekspress Meedia, pileteid saab osta SIIT.