Veel möödunud nädalal haiged olnud Teplõhh ja Saag, kes seetõttu ei saanud osaleda ka Finnish Openil, võitsid kumbki avakohtumise, kuid teise matschi kaotasid. Marko Luhamaa tõestas järjekordselt enda kuulumist maailma raskekaallaste paremikku. Kehakaalus +80 kg võistles 65 karatekat. Marko võitis kolm kohtumist. Veerandfinaaliks türklase Ibrahim Ergini vastu jäi aega taastumiseks vaid 2 minutit. Sellest jäi väheks ning Luhamaa kaotas. Türklane läks kiirelt juhtima 4:0. Hiljem match tasakaalustus ja kohtumise lõpp oli Marko päralt, kuid kaotus tuli vastu võtta punktidega 2:5. Marko ise ütles, et jalgades andis tunda ka Finnish Openil peetud 9 kohtumise koormus ning puudust tundis ta ka treeneri nõuannetest. Kahjuks ei saanud treener Jüri Post aga oma kasvandikega rahapuudusel kaasa sõita. 18.-21. novembril Mehhikos Monterreys toimuvatel maailmameistrivõistlustel osaleb lisaks eelnimetatud karatekadele ka meie naiste kata esinumber Ave Karp, kes järgmise kontrollvõistluse peab Tschehhis Bohemia Cupil.