Luhamaa alistas avaringis V. Kohuti (Slovakkia) 4:2, teises ringis sai kindla 9:1 võidu A. Goliszewski (Poola) üle. Kolmandas ringis alistas eestlane D. Mandici (Jugoslaavia) 4:0, kuid jäi seejärel 2:5 alla Inglismaa esindajale L. Waltersile.

Veel säilis Luhamaal medalivõimalus, kuid kaotus Venemaa karatekale A. Guerenovile 1:5 andis kokkuvõttes Luhamaale viienda koha.

Kehakalus kuni 70 kg alustas hästi Riko Muttik, kes alistas avaringis 7:1 S. Modraceki (Tšehhimaa) ning oli teises ringis 11:0 parem P. Przewoznyst (Poola). 1:2 kaotus kolmandas ingis M. Hammou’le (Prantsusmaa) jättis Muttiku pealtvaatajaks.

Mathias Jaaksoo võistles kehakaalus kuni 75 kg ning alustas samuti hästi. Avaringis alistas Jaaksoo 5:4 D. Mrzaki (Horvaatia), teises ringis võitis K. Cakiri (Saksamaa) 1:0. Kolmandas ringis tuli aga leppida 0:10 kaotusega L. L. Reglerole Hispaania), kes ka hiljem Euroopa meistriks tuli. Viimases matšis jäi Jaaksoo 0:1 alla Kreeka karatekale K. Papadoupolosele. Tasuks seitsmes koht.

Kehakaalus kuni 80 kg alistas Tanel Pärss avakohtumises 6:0 Küprose karateka S. Douglase, kuid kaotas teises ringis 3:4 Hispaania esindajale A. Arnaiz Camachole.

Naiste kaalukategoorias +60 kg kaotas Küllike Hermet avakohtumises 0:8 Belgia karatekale S. Leonile ning sellega oli võistlus Hermeti jaoks lõppenud.

Absoluutses kaalukategoorias piirdus Tõnis Saag samuti ühe matšiga, jäädes 0:3 alla S. Manisalcole (Itaalia).