Kalevi pooled said kõik 11 mängule üles antud meest käe valgeks, resultatiivseim oli Dunigan 18 punkti ja 7 lauapalliga. Arbet lisas 14, Dorbek ja Sokk 13 punkti. Rait Keerles, kellel oli palavik, mängis 11 minutit. Kalev tabas täna kolmeseid 23-st 11, leedukad olid samas visketabavusega suurtes raskustes.

Mängu käik:
Kalev/Cramo - Nevež
is 96:68 (25:16, 51:27, 78:47)

IV veerand:

96:68. Mäng on lõppenud. Ka leedukate piinad on lõppenud.

91:68. Poolteist minutit lõpuni.

86:61. 4.30 lõpuni.

84:57. Viimane veerand kulgeb juba üsna pingevabalt. Kuus minutit lõpuni.

78:52. Leedukad alustavad otsustavat veerandit 5:0 vahespurdiga, kuid see spurt on selgelt hiljaks jäänud.

III veerand:

78:47. Kolmanda veerandi lõpuks eduseis 31 punkti!

78:43. Kalev on oma edunumbreid veelgi kasvatanud! Algab viimane minut.

Leedulastele jagatakse mitu ebasportlikku viga.

55:32. Leedukatelt kolmene.

55:29. Duniganilt kahene.

53:27. Dorbekult teise poolaja esimesed punktid.

II veerand:

51:27. Avapoolaeg on lõppenud. Publik saadab kalevlased puhkusele suure aplausiga! Leedukate halvas visketabavuses saab "süüdistada" ka Kalevi mängijate võimsat kaitsemängu.

51:27. Sokult kolmene, Duniganilt vabavise!

47:27. Dorbek ja Dunigan skoorivad, juba +20! Algab viimane minut.

43:27. Sokk tabab kahese ja jõuab esimese kalevlasena kahekohalise punktisummani.

Leedukate kahesete tabavusprotsent vaid 21 (Kalevil 57)!

41:27. Arbet tabab vabavisked. 2.24 mängida.

39:25. Leedukad teevad 6:2 vahespurdi. Neli minutit avapoolaja lõpuni.

37:19. Vahe juba 18 punkti!

35:19. Sokult kolmene. Kalev juhib lauavõitlust 15:10. Kolm minutit mängitud.

Nevežis on mängust tabanud vaid kaks kahest (9-st) ja kolm kolmest (10-st).

31:19. Brazdauskis tabab kaugviske. Kaks minutit mängitud.

31:16. Uskumatu! Kalev juhib 15 punktiga! Viimase kahe minutiga on tehtud 10:0 vahespurt.

27:16. Soku korvi järel eduseis juba üle kümni punkti.

I veerand:

25:16. Sokk tabab lõpusekunditel kahese. Avaveerand +9 Kalev/Cramole!

23:16. Dunigan surub palli korvi.

20:15. Toome ja Tamm teevad skoori. Algab viimane minut. Leedukad võtavad mõtlemisaja.

16:10. Tamm tabab kaks vabaviset. Leedukate visked ei lähe, näiteks kaugvisked kõigest seitsmest üks.

14:10. Arbet tabab vabavisked. 3.11 mängida.

11:8. Arbetilt viies punkt.

9:7. Kalevi punktid kõik kaugvisetest - nüüd tabab kolmese Dorbek. Pool avaveerandist mängitud.

6:5. Arbeti kaugvise viib Kalevi esmakordselt  juhtima.

3:5. Kalevi poolel tabab kaugviske Joosep Toome. 6.33 mängida.

0:0. Juba kaks minutit saab mängitud.

Avaminutil skoori ei avata. Kalevlastest on mööda visanud Toome ja Dorbek.

Mäng algas kell 17:00. Kalevi viisik: Sokk, Dorbek, Arbet, Toome, Dunigan.

--------------------

Eile 83:70 TTÜ/Kalevist jagu saanud leedulased hoiavad turniiritabelis üheksa võidu ja kahe kaotusega esikohta. Kalev/Cramo on alistanud 11-st vastasest kuus.

Meeskonnad on omavahel korra juba kohtunud ja selle mängu võitis 81:75 koduväljakul tegutsenud Nevežis.