Kalevile sai saatuslikuks teine veerand, mis kaotati koguni 22 punktiga (15:37). Eesti valitsev meister suutis mängu lõpuks vahet oluliselt vähendada, kuid võitjas ei tekkinud kordagi kahtlust. 8-punktiline kaotus jätab Kalevile kordusmänguks siiski kõik võimalused, et pronksi eest edasi võidelda.

Bamba Fall tõi 21 punkti ja 10 lauapalli. Frank Elegar viskas 13 punkti, viis pallikaotust teinud Ty Abbott lisas 11 silma. Eestlaste resultatiivseim oli Gert Dorbek 8 punktiga.

Pronksiseeria võitja selgub kahe mängu kokkuvõttes. Kordusmäng on reedel Tallinnas.

Tänases Balti liiga finaali avamängus sai Siim-Sander Vene koduklubi Prienai koduväljakul suure 69:91 kaotuse Ventspilsilt. Vene arvele kogunes 30 minutiga 8 punkti (kahesed 1/3, kolmesed 2/2), 2 lauapalli, 3 vaheltlõiget ja 4 pallikaotust.