Kalev suutis Pryntoga sammu pidada vaid viis minutit. Seejärel tegid soomlased 12:2 vahespurdi, haarates juhtohjad kindlalt enda kätte, võites veerandaja 29:15. Ka teisel kümnendil jätkus Tampere klubi hea hoog, millele Tallinna Kalev ei suutnud kuidagi vastata ning kaotusseis suurenes veelgi, olles poolajaks 26-punktiline, seisuks 55:29, teatab basket.ee.

Vahe jätkas kasvamist ka kolmandal veerandajal, mil see jõudis juba 30 punktini. Kodumeeskond proovis küll vahet vähendada, kuid esimesel poolajal kätte saadud edu püsis kindlalt ning enne otsustavat kümmet minutit olid soomlased ees 77:50. Viimane veerandaeg oli vaid vormistamise küsimus.

Kalevi resultatiivseim oli Renato Lindmets 18 punktiga. Illimar Pilk lisas 12 ning Kaido Saks 10 silma. Prynto parimad olid Osku Heinonen 21 ning Antero Lehto 17 punktiga.