KALEV 25: Suurvõidu meenutusõhtul Saku suurhallis tõmmatakse välja ka lisatribüün

 (3)
Kuldne Kalev 15 ja Madriidi Real 12
Kümme aastat tagasi kohtus Kuldne Kalev Madridi Realiga. Toonast kohtumist oli Saku suurhalli vaatama tulnud ligi 7000 pealtvaatajat.

Vaadates Tallinna Kalevi N. Liidu meistriks tuleku 25. aastapäeva korvalliõhtu kasvavat piletihuvi, otsustasid korraldajad, et tõmbavad Saku hallis välja ka lisatribüüni. Viimati oli lisatribüün välja tõmmatud 1. septembril 2013, mil Eesti korvpallikoondis tagas endale pääsu EM finaalturniirile Riiga.

Delfi ja Eesti Päevalehe peatoimetaja Urmo Soonvaldi sõnul on enamus piletitest ära müüdud ning seetõttu võetakse kasutusse lisatribüün.

"Kalev 25 üritust on saatnud kasvav populaarsus ja huvi selle vastu on meeldivalt suur. Oleme suurema osa piletitest välja müünud ning panime täna müüki veel 700 lisapiletit, et mahutada ajaloolist korvpalliõhtut vaatama kõik huvilised," lisas Soonvald. "Me püüame ennetada olukorda, et mõni huviline peaks ukse taha jääma. Pigem olgu saalis paar tühja kohta kui nukker spordisõber ukse taga."

Täna hommikul sai Kalevi meeskond kaks täiendust - 2. juunil on platsil ka Indrek Rumma ja Tair Tenno, kes ei olnud 1991. aasta mai kuldses meeskonnas finaalipäeval, kuid treenisid ning olid klubi juures läbi selle hooaja

Lisaks Tallinna Kalevi ja Kaunase Žalgirise mängule toimuvad pealtpaneku võitslused, noorteliiga viskekahur ja keskjoone vise. Kogu programm on nähtav SIIT.

Korvpalliõhtu algab 2. juunil kl 18, pileteid saab osta Piletilevist.