Ka türklased saadeti laulukoori!


Luigi Datome
Luigi DatomeFoto: Darko Vojinovic, AP/Scanpix

Päeva mäng: ilma igasuguse kahtluseta Tšehhimaa – Türgi. Saatus (ja ka korvpall) on teinekord karm – eelmises mängus oli Türgi väga lähedal USA alistamisele, aga nüüd saadi veel otsa valus kaotus ja eest ootavad mängud kohtadele 17-32. Selle järgi nad küll Hiinamaale ei sõitnud...

Reedene keskne mäng: Hispaania – Itaalia

Hispaania võitis alagrupis kõik kolm kohtumist ja on igati seda nägu, et mänguvorm läheb järjest paremaks. Nii, nagu MM-il peakski. Itaalia seevastu võitis kergelt kaks esimest, aga põhimõttelises vastasseisus jäi (tulevasele maailmameistrile?) Serbiale kindlalt alla.

Hispaanlased peavad Itaalia vastu lihtsalt mängima samamoodi edasi, kui alagrupiturniiril. Rünnakul pall kiirelt käima ja punktid tulema. Itaallaste lootused peituvad viskemeeste Datome, Galinari ja Belinelli tundlikes kätes.

Olybeti koefitsiendid annavad hetkel edumaa Hispaaniale – 1,45 Itaalia 3,33 vastu.

Päeva tsitaat: „Hetkel ma ei muretse üldse USA, vaid hoopis Tšehhimaa pärast,“ ütles Brasiilia koondise peatreener Aleksandar Petrovic pärast tšehhide võitu Türgi üle. Nüüd on Tšehhimaa brasiillaste üheks vastaseks teises ringis.

Päeva mängija: Corey Webster Uus-Meremaalt. Jumalast antud kätega viskemees. Aga üksi suurte vastu ei saa.

Hoia silma peal: venelaste senine pingi kõige tagumise otsa mees Aleksei Sopin. Võib Poola vastu venelaste salarelv olla.

Kõikidele uutele kossusõpradele pakub Olybet head võimalust oma oskused spordiennustusmaailmas maksma panna siin.