Južnõi Himiku peatreener kiitis Rocki: väga tugev meeskond

 (3)
TÜ Rock vs Utena Juventus
TÜ/Rock vs Utena JuventusFoto: Hendrik Osula

Täna õhtul TÜ/Rockiga korvpalli FIBA Euroopa karikasarjas kohtuva Južnõi Himiku peatreener Oleg Juškin peab Tartu meeskonda väga tugevaks vastaseks.

"Väga tugev meeskond - Eesti meister. Himik kohtus nendega ka paar aastat tagasi, kui koosseisus olid ka Willie Deane, Suad Šehovic ning južnõilased kaotasid 17 punktiga (2012. aastal 77:94 - toim.). Praegune Rock pole sugugi nõrgem," sõnas Juškin Himiku koduleheküljel.

"Rock tuli eelmisel hooajal Eesti meistriks, see meeskond on traditsioonidega ja ambitsioonikas. Valmistume mänguks väga tõsiselt ja arvan, et meie eelmised euromängud Nicosia ETHA Engomi ja Utena Juventusega on pannud teisi meiega arvestama kui tõsise vastasega. Oleme astunud esimese sammu, saime kaks võitu. See on hea algus, kuid pikk maa on veel minna. Peame korralikult valmistuma, häälestuma ja võitlema," lisas Juškin.

Tänasest Rocki ja Himiku mängust, mis algab kell 19.00, teeb otseülekande Delfi TV. Kell 18.45 algab korvpallistuudio.

Mõlemad tiimid tulevad kohtumisele täiseduga - kui Rockil on kirjas 81:72 võit Utena Juventuse ja 67:55 võit Nicosia ETHA Engomise üle, siis Himik on samadest tiimidest olnud üle numbritega 88:52 ja 90:86 (lisaajal).