Juventus teenis kindla võidu

(13)
Pavel Nedved ja David Trezeguet, Juventus
AFP/Scanpix

Itaalia jalgpallimeistrivõistluste liidermeeskond Torino Juventus alistas 15. voorus kodustaadionil turniiritabeli lõppu kuuluva Cagliari meeskonna kindlalt 4:0.

Pavel Nedved viis Juventuse 10. minutil juhtima, 18. ja 53. minutil kasvatas Torino klubi skoori David Trezeguet ning lõppseisu vormistas Fabio Vignati omaväravast 68. minutil.

Kahe Milano klubi mõõduvõtus jäi 3:2 peale Inter. Avapoolajal löödi väravaid vaid penaltidest — 1:0 lõi Adriano, viigistas Andrei Ševtšenko. Obafemi Martins viis 59. minutil Interi uuesti juhtima, 83. minutil seadis Jaap Stam tabloole viiginumbrid 2:2. Interi võiduvärava lõi Adriano kohtumise viimasel minutil.

Kaotus kukutas AC Milani turniiritabelis neljandaks, Inter tõusis teisele kohale.