Kordusmäng algas Juventusele edukalt sest juba 12. minutil viis David Trezeguet kodumeeskonna juhtima 1-0.

43. minutil lõi Alessandro Del Piero 2-0 ning sellel seisul mindi ka vaheajale.

Raskesse seisu sattunud Real saatis 52. minutil väljakule ka poolvigase Ronaldo ning veernad tundi hiljem teenis brasiillane penalti. Luis Figo kehva löögi aga suutis Juventuse väravavaht Gianluigi Buffon tõrjuda.

73. minutil pääses üksi läbi Pavel Nedved ning viis Juve juhtima juba 3-0.

Realil tärkas veel lootus mõned minutit enne lõppu, kui Zinedin Zidanel õnnestus auvärav lüüa. Kuid vaatamatta kohtuniku poolt antud viiele lisaminutile rohkemaks Real võimeline ei olnud.

Juventus võitis mängu 3-1 ning pääses finaali, kus kohtutakse AC Milaniga.

Juventus — Real Madrid 3-1 / kokku 4-3
David Trezeguet 12, Alessandro Del Piero 43, Pavel Nedved 73 / Zinedine Zidane 89