Mõlemad sõidud võitis ja sai maksimaalse 40 punktiga esikoha soomlane Antti Pyrhönen (Husqvarna).

Toomas Triisa (Yamaha) oli vastavalt viies ja kuues ning sai 21 punktiga 5. koha.

Henri Remma katkestas esimese sõidu ja sai teises sõidus 15. koha.

Anti Kala, kes sai üldvõitja järel laupäeval ajasõitudes paremuselt teise aja, katkestas pühapäeval mõlemad sõidud.

125 cm3 klassi proovis ka vaheklassi 80 cm3 võitja Aigar Leok, esimeses sõidus oli ta mitu ringi 6. koha piirimail siis aga langes tahapoole ja katkestas, teise sõitu Leok ei läinud. Jaanus Koval oli mõlemas sõidus 17. ning punkte ei saanud.

Lisaks Eestile kuulub motokrossi Euroopa meistrivõistlustel B-tsooni veel Läti, Soome, Norra, Taani, Rootsi, Venemaa, Poola ja Leedu. Kokku on EM-il kolm tsooni, mille paremad pääsevad finaalvõistlustele, mis toimuvad 6. augustil Tšehhimaal ja 3. septembril Ungaris.

B-tsooni järgmine võistlus peetakse 28. mail Taanis Nybolis, kolmas 11. juunil Valgas Jaanikese Motokeskuses ja neljas 25. juunil Poolas Swietochlowices.