JUBA SEL LAUPÄEVAL! 10 põhjust, miks tulla vaatama Ott Tänaku ja teiste rallistaaride enneolematut kihutamist

 (39)
Saada veel piiratud hulk VIP-pileteid
Spordiaasta tähed 2017
OTt Tänak - aasta meessportlane.Foto: Ilmar Saabas

Juba 30. juunil näeb maailma ühte parimat rallimeest Ott Tänakut ning teisi Eesti autospordistaare "Delfi rallipäeval" Tallinna lauluväljakul kus selgub, kes on Eesti osavaim ja kiireim krosskarti roolis.

1. Ainus võimalus sellel suvel oma silmaga kodumaal näha Ott Tänakut trikke tegemas nii Toyota WRC auto kui krosskardiga. Ja see kõik on sobiv sissejuhatus Rally Estoniale ja Soome rallile, mis on mõni nädal pärast "Delfi rallipäeva". SIIT on näha, kuidas Ott ise selleks keeruliseks päevaks valmistub.

2. Eesti parimad erinevate alade automotosportlased võistlevad esmakordselt sellises koosseisus ja nii intrigeeriva võistlussüsteemiga. Süsteem avalikustatakse kolmapäeval, 27. juunil, pressikonveretsil. SIIT on näha rada.

3. Adrenaliinilaks! Uskuge meid ja neid, kes on sellega varem kihutanud: krosskart on väga kiire ja võimas masin, mille välkkiiret liikumist on oma silmaga võimas vaadata;

4. Toyota WRC demosõidud ja auto tutvustamine Ott Tänaku enda poolt. Loos toob talle kõrvale ka kaks kaaslast;

Seotud lood:

5. Stardis on ka Tänaku tiimikaaslane Esapekka Lappi (NB! 4kordne maailmameister Tommi Mäkinen tuleb küll kohale, aga tervislikel põhjustel võiduajamises kaasa ei löö) . Soome ja Eesti tähtede ühisvõistlus on kokteil, millest õige fänn ei tohi kõrvale jääda;

6. Lauluväljakul toimub Eestis ehitatud tudengivormeli esmaesitlus. Loe lähemalt SIIT;

7. Tegevusi jagub 30. juunil kogu perele: avatud on naiste- ja lasteala, rohkem infot SIIT;

8. Rallifänn saab kohapealt osta Soome Neste Rally pääsme, tutvuda American Beauty Car Show väljapanekuga, osta Ott Tänaku fännitooteid ja kartma ei pea ka nälga - suur valik tänavatoidu parimaid spetse on lubanud kõik autospordfännid ära toita;

9. Kihutamise vahepalaks on kolm kontserti: Smilers, AROP ja Koit Toome;

10. Kohapeal on võimalus osaleda ennustusmängus ja võita: Unibeti Kardikeskuse pakett 8-le või 2 Neste Rally VIP pääset.

Kes võistlevad?

Krosskartidega kihutavad 30. juunil lauluväljakul Ott Tänak, Martin Järveoja, Tommi Mäkinen, Esapekka Lappi, Margus Murakas, Kevin Korjus, Ralf Aron, Egon Kaur, Eero Nõgene, Sten Oja, Ken Torn, Martin Kangur jt.

Rallipäeva korraldab Ekspress Meedia.

Pileti saab osta SIIT.