JALKASTUUDIO: Kas „inglaslik“ Portugal või debütant Wales?

 (2)

Toomas Vara ja Kalev Kruus arutlevad värskes Triobeti jalkastuudios kirglikult esimese poolfinaali – Portugali ja Walesi kohtumise – üle.

Tänane poolfinaal saab olema paljude tundmatutega võrrand, sest need kaks meeskonda on omavahel läbi ajaloo kohtunud vaid kolmel korral sõprusmängudes ning sedagi viimati 16 aastat tagasi. Jalkagurudel Kruusil ja Varal on kummalgi aga oma kindel hinnang nii mõlemale meeskonnale kui ka mängu võimalikule tulemusele.

Kas Portugal ligineb karikale või jätkab Inglismaa stiilis - võib küll voor vooru haaval edasi jõuda, kuid ei võida lõpuks midagi? Kas Portugal – meeskond, kes pole sel EM-finaalturniiril võitnud normaalajal ühtegi mängu, suudab seekord debütandi Walesi normaalajaga alistada? Kas mäng läheb penaltite peale? Mitu väravat lüüakse? Kas tuleb pikisilmi oodatud Bale’i ja Ronaldo duell? Kui Pepe kaasa mängib, kuidas tema sündmustesse sekkub? Kuidas saab Wales hakkama Ramsey’ta? Need ja paljud teised küsimused pälvivad jalkagurude tähelepanu, vaata lähemalt videost!