Jalgpalliuudiseid kodumaalt

 (22)
Levadia-TVMK jalgpall
Postimees/Scanpix

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel peetakse nädalavahetusel järjekordsed voorud, U-17 koondis koguneb laagrisse Kehtnas ning jalgpallikarikavõistlustel peeti 1/16 finaalid.

Eesti 2003. a. jalgpalli meistrivõistluste meistri- ja esiliiga nädala mängud:
Meistriliiga
XXII voor
Laupäev, 13. september
kl. 13.00 FC Kuressaare — FC TVMK Tallinn, Kuressaare linnastaadion;
kl. 14.00 FC Valga — JK Trans Narva, Valga linnastaadion;
kl. 14.00 FC Levadia Maardu — JK Tulevik Viljandi, Kadrioru staadion.
Pühapäev, 14. september kl. 14.00 FC Flora Tallinn — FC Levadia Tallinn, A. Le Coq Arena.

Esiliiga
XXII voor
Laupäev, 13. september
kl. 14.00 JK Tervis Pärnu — F.C.A. Estel Tallinn, Pärnu Raeküla staadion;
kl. 14.00 JK Tammeka Tartu — Tallinna Jalgpalliklubi, Tartu Tamme tn staadion.
Pühapäev, 14 september
kl. 14.00 JK Vaprus Pärnu — FC Lootus Kohtla-Järve, Pärnu Kalevi staadion;
kl. 14.00 JK Merkuur Tartu — FC M.C. Tallinn, Tartu Tamme tn staadion.

17. — 21. septembril peetakse Tallinnas ja Maardus U-17 EM-valikturniiri mängud, kus Eesti noorte vastasteks on Moldova, Kasahstan ja Ukraina.

15. septembril algavasse treeninglaagrisse Kehtnas on U-17 koondise treenerid Karel Voolaid ja Antti Rosenberg kutsunud järgmised mängijad:
Mait ANTON — HÜJK Emmaste
Marko ARGE — JK Tervis Pärnu
Rait KASTERPALU — Lelle SK
Jorma KIIGEMÄGI — JK Viljandi Tulevik
Andres KOOGAS — JK Tervis Pärnu
Jürgen KURESOO — JK Merkuur Tartu
Elgar KÕLL — FC Flora Järva-Jaani
Sergei LEPMETS — Tallinna JK
Kristian MARMOR — Lelle SK
Ergo MILDER — HÜJK Emmaste
Roman MINLIBAJEV — HÜJK Emmaste
Lauri NUUMA — JK Tervis Pärnu
Timo OLESK — HÜJK Emmaste
Aiko ORGLA — FC Flora Järva-Jaani
Henri RÜÜTLI — FC Pärnu Kalev
Lauri SENJESH — FC Pärnu Kalev
Theimo TARVIS — Lelle SK
Keijo TOMSON — FC Pärnu Kalev

Turniiri ajakava:
Kolmapäev, 17. september
kell 15:00 Moldova — Kasahstan, Maardu staadionil
kell 17:30 Ukraina — Eesti, Kadrioru staadionil
Reede, 19. september
kell 15:00 Ukraina — Kasahstan, Maardu staadionil
kell 17:30 Eesti — Moldova, Kadrioru staadionil
Pühapäev, 21. september
kell 17:00 Moldova — Ukraina, Maardu staadionil
kell 17:00 Kasahstan — Eesti, Kadrioru staadionil.

Eesti 2003/2004. a. jalgpalli karikavõistluste 1/16-finaali mängud teisipäeval, 9. septembril kell 18:00:
FC Hansa United — FC Elva 1:3
Sörve JK — JK Eston Villa 5:0
HÜJK Emmaste — JK Tammeka 2:6
FC Toompea — Dünamo Tallinn 0:5

Eesti 2003/04. a. karikavõistluste 1/8-finaali mängud toimuvad 8. novembril kell 13:00, kus kaheksa meistriliiga klubi kohtuvad vastase väljakul nelja esiliiga klubi ning nelja 1/16-finaali võitjaga.