AC Milanis mängiv Jon Dahl Tomasson viis taanlased 28. minutil juhtima, Kristen Viikmäe viigistas pealöögiga 77. minutil. Kaks minutit hiljem viis AZ Alkmaari kuuluv Kenneth Perez Taani taas juhtima, kuid Joel Lindpere löök viimasel minutil koos väikese rikošetiga kaitsja jalast tegi lõppseisuks 2:2.

Eesti — Taani 2:2 (0:1). 77. Kristen Viikmäe, 90. Joel Lindpere — 28. Jon Dahl Tomasson, 79. Kenneth Perez.

Hoiatus: 60. Rene Henriksen (Taani).

Eesti:

Martin Kaalma, Teet Allas, Andrei Stepanov, Enar Jääger, Ragnar Klavan, Taavi Rähn, Ott Reinumäe (60. Aleksander Sahharov, 89. Andres Oper), Martin Reim, Kristen Viikmäe, Vjatšeslav Zahhovaiko, Joel Lindpere.