Jäähoki MM-i ajakava ja tulemused

 (2)
Jäähoki MM-i ajakava ja tulemused
Jäähoki MM-i logofhr.ru

Moskvas ja Peterburis 6.-22. maini toimuvate jäähoki maailmameistrivõistluste ajakava ja tulemused.

6. mai 16:15 Rootsi - Läti 2:1 la.
6. mai 16:15 USA - Kanada 1:5
6. mai 20:15 Tšehhimaa - Venemaa 3:0
6. mai 20:15 Soome - Valgevene 6:2

7. mai 12:15 Šveits - Kasahstan 2:3 kv.
7. mai 12:15 Slovakkia - Ungari 4:1
7. mai 16:15 Norra - Taani 0:3
7. mai 16:15 Prantsusmaa - Saksamaa 3:2 kv.
7. mai 20:15 Läti - Tšehhimaa 2:3 kv.
7. mai 20:15 Valgevene - USA 3:6

8. mai 12:15 Kasahstan - Venemaa 4:6
8. mai 12:15 Ungari - Kanada 1:7
8. mai 16:15 Norra - Šveits 4:3 la.
8. mai 16:15 Soome - Saksamaa 5:1
8. mai 20:15 Rootsi - Taani 5:2
8. mai 20:15 Prantsusmaa - Slovakkia 1:5

9. mai 16:15 Läti - Venemaa 0:4
9. mai 16:15 Valgevene - Kanada 0:8
9. mai 20:15 Rootsi - Tšehhimaa 2:4
9. mai 20:15 Soome - USA 3:2

10. mai 16:15 Šveits - Taani 3:2 la.
10. mai 16:15 Slovakkia - Saksamaa 1:5
10. mai 20:15 Kasahstan - Norra 2:4
10. mai 20:15 Ungari - Prantsusmaa 2:6

11. mai 16:15 Šveits - Läti 5:4
11. mai 16:15 Slovakkia - Valgevene 2:4
11. mai 20:15 Rootsi - Kasahstan 7:3
11. mai 20:15 Soome - Ungari 3:0

12. mai 16:15 Tšehhimaa - Norra 7:0
12. mai 16:15 USA - Prantsusmaa 4:0
12. mai 20:15 Venemaa - Taani 10:1
12. mai 20:15 Kanada - Saksamaa 5:2

13. mai 16:15 Tšehhimaa - Kasahstan 3:1
13. mai 16:15 USA - Ungari 5:1
13. mai 20:15 Taani - Läti 3:2 kv.
13. mai 20:15 Saksamaa - Valgevene 4:1

14. mai 12:15 Norra - Rootsi 2:3
14. mai 12:15 Prantsusmaa - Soome 1:3
14. mai 16:15 Venemaa - Šveits 5:1
14. mai 16:15 Ungari - Valgevene 5:2
14. mai 20:15 Kasahstan - Läti 1:2
14. mai 20:15 Kanada - Slovakkia 5:0

15. mai 16:15 Taani - Tšehhimaa 2:1 kv.
15. mai 16:15 Saksamaa - USA 3:2
15. mai 20:15 Šveits - Rootsi 2:3 kv.
15. mai 20:15 Slovakkia - Soome 0:5

16. mai 16:15 Venemaa - Norra 3:0
16. mai 16:15 Kanada - Prantsusmaa 4:0
16. mai 20:15 Taani - Kasahstan 4:1
16. mai 20:15 Saksamaa - Ungari 4:2

17. mai 12:15 Tšehhimaa - Šveits 5:4
17. mai 12:15 USA - Slovakkia 2:3 la.
17. mai 16:15 Läti - Norra 1:3
17. mai 16:15 Valgevene - Prantsusmaa 3:0
17. mai 20:15 Venemaa - Rootsi 4:1
17. mai 20:15 Kanada - Soome 0:4

19. mai 16:15 1. veerandfinaal Tšehhimaa - USA 1:2 kv.
19. mai 16:15 2. veerandfinaal Soome - Taani 5:1
19. mai 20:15 3. veerandfinaal Venemaa - Saksamaa 4:1
19. mai 20:15 4. veerandfinaal Kanada - Rootsi 6:0

21. mai 16:15 1. poolfinaal Soome - Venemaa 3:1
21. mai 20:15 2. poolfinaal Kanada - USA 4:3

22. mai 16:15 pronksimäng Venemaa - USA 7:2
22. mai 20:45 finaal Soome - Kanada 0:2