INTERAKTIIVNE KAART | Fotod ja droonikaadrid - milliseid vaateid pakub tõusude-langustega Pühajärve jooks?

 (1)

Sel laupäeval toimuv Delfi Järvejooksude kolmas etapp, 38. jooks ümber Pühajärve pakub Otepää kuppelmaastiku maalilisi vaateid, aga ka osalejaid tõsiselt proovile panevaid raskeid tõuse ja langusi. Vaata kaardilt, kuidas ja millistes paikades 10,7 kilomeetri pikkune rada kulgeb!

Põhijooksule antakse start kell 12. Registreeri jooksule!

Tund varem toimuvad Pühajärve Puhkekeskuse pargis lastejooksud. Osaleda saavad kuni 12-aastased lapsed. Osalemine on tasuta ja registreerimine toimub jooksupäeval alates kella 10-st. Ligi 300 meetri pikkuse raja start antakse kell 11.

Delfi Järvejooksude sarjas on kokku neli eri pikkuse ja emotsioonidega jooksu, mis toimuvad sarja 18. hooajal muudetud järjekorras. Sari algas 19. mail Harku järvejooksuga, kus võitis esikoha Raido Mitt. Suvejooksu ümber Saadjärve võitsid meestest Jaanus Kallaste, naistest Lily Luik.

Järvejooksude sarja lõpetab 24. augustil jooks ümber Ülemiste järve 13,8 km pikkuse ringiga, mis pakub unikaalse, vaid üks kord aastas avaneva võimaluse joosta ümber Tallinna joogivee reservuaari.

Kõigile järveringidele on oodatud ka kepikõndijad, iga lõpetajat ootab medal. 2019. aastal on Delfi Järvejooksude medalite kujundus inspireeritud tegevustest, mida saab harrastada sarja kuuluvatel järvedel.