Ryan Babel viis hollandlased Itaalia vastu avapoolajal juhtima, kuid poolajavileks juhtisid juba külalised 2:1.

Esmalt lõi Alberto Gilardino 40. minutil viigivärava, viis minutit hiljem sai Ron Vlaar hollandlaste poolel hakkama omaväravaga.

Lõppseisu 3:1 vormistas Itaaliale Luca Toni. See oli Hollandi meeskonna esimene kaotus peale 2004. aasta EM-i finaalturniiri.

Teistes sõprusmängudes lõppes Lõuna-Korea ja Rootsi kohtumine 2:2, Bulgaaria alistas Gruusia 6:2, Valgevene Läti 3:1. Lõuna-Aafrika Vabariik kaotas Senegalile 2:3, Liechtenstein 1:2 Makedooniale, Šotimaa ja USA leppisid 1:1 viiki.

Rumeenia kaotas 1:2 Cote d’Ivoire`ile, Araabia Ühendemiraadid 0:8 Brasiiliale ja Portugal alistas Horvaatia 2:0.