Belgia meeskond üllatas Eestit südi ja jõulise vastupanuga. Siiski oli Eesti selles kohtumises selgelt mängu -loovaks pooleks. Avakolmandiku järel juhtis Eesti 2:1, väravad viskasid Roman Potshinok ja Deniss Konoshev.

Kohe teise kolmandiku alguses viskas Igor Ossipenkov 3:1 ja asi näis minevat oodatud rada pidi.

Kuid belglased ei andnud alla — perioodi keskel viskasid Mike Pellegrims ja Sjef Szarzynski pooleteise minutiga kaks kolli ning tabloole ilmusid viiginumbrid 3:3. Vaid 14 sekundit hiljem pages Sergei Tulzakov kaitsjate eest ara ning viskas mängu viimase varava.

Viimasel kolmandikul üritas Eesti koondis raevukalt skoori suurendada, kuid imemängu teinud belglaste puurivaht Bjorn Steylen püsis vankumatuna. Kokku tõrjus ta mängu jooksul 47 litrit Aleksei Terentjevi 11 vastu.

Võiduga on Eesti koondis II divisjoni A-grupi esikohale väga lähedal, selleks tuleb homme alistada Austraalia. Hetkel on Eestil kolmest mängust 6 ja Belgial lähima jälitajana 4 punkti.