Itaalia läks kohtumist 7. minutil Christian Timpone löögist juhtima ning 0-1 avakolmandik lõppeski.

Eesti suutis viigistada 2. kolmandiku lõpus, kui kahemehelises arvulises ülekaalus tegi Roman Potsinok seisuks 1-1.

Viimase kolmandiku algul viis Andrei Makrov Eesti juhtima ning 58. minutil tegi Toivo Suursoo seisuks 3-1.

Eesti — Itaalia 3-1 (0-1,1-0,2-0)
0-1 Timpone (Margoni) 6:32
1-1 Potsinok (Valiullin,Agnevtšikov) 38:14 a.ü.
2-1 Makrov (Petrov) 41:00
3-1 Suursoo (Makrov) 57:52
Terentjev 25 / Hell 21 tõrjet
Karistusminutid:
Eesti 16 / Itaalia 30

Teistes avavooru mängudes alistas Norra Horvaatia 6-1 ning Prantsusmaa ja Suurbritannia mängisid 2-2 viiki.

Eesti koondise järgmised mängud (Eesti aja järgi):
15. aprill, kell 17.00: Eesti — Norra,
17. aprill, kell 16.00: Eesti — Suurbritannia
18. aprill, kell 13.30: Eesti — Prantsusmaa
20. aprill, kell 21.00: Eesti — Horvaatia.

Eesti koondis MM-turniiril.
Väravavahid: Aleksei Terentjev (Stupino) ja Andrei Šestakov (Kohtla-Järve).
Kaitsjad:
Kirill Kolpakov (Rönnangs), Jevgeni Salagin (Kraft Närpiö), Roman Potšinok (Tallinna Stars), Kaupo Kaljuste (Karud/Monstera), Aleksander Agnevštšikov (Kirkkonummen Salamat), Lauri Lahesalu (Kajaanin Hokki), Aleksei Šustov (Narva 2000) ja Aleksei Filippov (Tartu Välk-494).
Ründajad:
Eduard Valiullin (Kiievi Sokol), Toivo Suursoo (Malmö Redhawks), Andrei Makrov (Leninogorski Neftjannik), Mihhail Kozlov (Stars), Igor Ossipenkov (Narva 2000), Andrei Griškun (Stars), Deniss Konõšev (Kohtla-Järve), Aleksander Petrov (Kraft), Maksim Ivanov (Uusikaupunki Jää-Kotkat), Andrei Zorin (Ylivieskan Jääkarhut), Rainer Palu (Karud/Monstera) ja Dmitri Raskidajev (Välk-494).

Koondise peatreener on Vesa Surenkin, abitreener Kai Köysti ja treener Juri Tsepilov