Senegal pani Hispaaniale avaveerandil hästi vastu, kuid Pau Gasol hoolitses isiklikult selle eest, et aafriklased väga lähedale ei jõuaks, tuues kaheksa minutiga 13 punkti.

Hispaania võitis avaveerandi 23:17. Senegal ei vajunud ära ka teisel veerandil ning suutis vahet pikka aega ühekohalisena hoida, kuid poolajale mindi kodumeeskonna 41:28 eduseisus. Hispaania kahepunktivisete tabavus oli poolajaks hämmastav - 16st 15! Viimasele veerandile läks suurfavoriit juba 62:43 eduseisus.

Gasol tõi kohtumises lõpuks kokku 17 punkti. Jose Calderon, Felipe Reyes ja Serge Ibaka lisasid 11. Marc Gasol tõi kohtumises 9 punkti, 6 lauapalli, 4 söötu ja pani 4 blokki. Pau Gasoli ja Ibaka arvele jäi 3 blokki. Senegalile tõid Abdou Badji ja Mouhammad Faye 12 punkti.