"Kui me lasime teisel veerandajal visata 30 punkti ja tegime ainult kolm viga, siis see näitab, et meil jäi agressiivsust puudu. Loomulikult viskasid nad väga hästi ja tabasid ka raskeid viskeid," sõnas Kullamäe pärast mängu TÜ korvpalliklubi pressiteate vahendusel. "Fakt on see, et kui me laseme meeskonnal visata poolajaga üle 50 silma ja kokku 97, siis ei ole meil suurt šanssi. Tänane mäng läks meil puhtalt kaitse nahka."

Tartu Ülikooli spordihoonesse tulnud ligi tuhat inimest nägid külaliste hämmastavalt head viskepäeva. Avaveerandajal võrdselt kulgenud kohtumise ohjad haaras Rudupis enda kätte teisel veerandaja keskel kui pärast minutilist mõttepausi lükati sisse teine käik ning tehti paari minutiga 14:4 spurt. Poolaeg külalistele 51:37.

Teist poolaega alustas Rudupis taas kaugvisetega ja nii ei jäänud Tartu Ülikoolil nende vastu erilist võimalust. Marek Doronini ja Bill Amise korvid hoidsid paarikümne punkti peal. Pisut põnevust tekitas kodumeeskonna lõpuspurt kui pikalt koosseisu otsinud Gert Kullamäe leidis lõpuks sobiva viisiku ja nii suudeti neljanda veerandaja keskel teha 15:3 spurt, milles kaugvisked tabasid Silver Leppik, Kristo Saage ja Valmo Kriisa. Ometi jäi sellest väheks ning mängu lõpuks võttis Rudupis kindla 97:83 võidu.

29 minutit mänginud Bill Amis kogus meeskonna parimana 23 punkti ja kolm lauapalli. Marek Doronin arvele jäi 15 ja Tanel Kurbase ning Kristo Saage viskasid võrdselt 11 punkti. Kohtumist vaatas tänavariietes pealt Vallo Allingu, kes ravib käevigastust.

Vaid kaheksa mehega Rudupise parim oli neljast katsest neli kaugviset tabanud mängujuht Andrius Mazutis 23 punktiga. Arturas Milaknis oli veelgi täpsem ning kõik tema viis kaugviset maandusid korvis ning ta lõpetas mängu 21 punktiga. Arnas Labuckase arvele jäi 15 ja Gintaras Kadziulisele 14 punkti.

Balti liigaga on Tartu Ülikoolil selleks hooajaks ühel pool ja jäänud on võidelda Eesti meistritiitel nimel. Põhiturniiril on Tartul pidada veel viis mängu ning esimene neist toimub juba teisipäeval, 13. märtsil, kui sõidetakse külla Valgale. Järgmine kodumäng on tartlastel 27. märtsil ning siis võõrustatakse TTÜ-d. Play-off'ide ehk poolfinaalseeriaga tehakse algust pärast 23. aprilli.