Seejuures tuldi välja 0:1 kaotusseisust, kui rootslased 52. minutil Zlatan Ibrahimovići väravast juhtima läksid. Ukrainlaste päästeingliks ei olnud keegi muu kui vanameister Andri Ševtšenko, kes juba 3 minutit hiljem viigistas.

Sama mees tõi 70 tuhande pealtvaatajata ees ka võiduvärava, mis sündis 61. minutil.

SAMAL TEEMAL: Inglismaa ja Prantsusmaa leppisid EM´il viigiga

UKRAINA - ROOTSI: 2:1 (0:0)
52. minut: Ibrahimović (Enne rünnaku algust langes ukrainlane valugrimassides väljakule pikali, kuid rootslased ei katkestanud ründamist ning lõid avavärava. Ka ka kohtunik ei peatanud mängu.
55. minut: Ševtšenko
61. minut: Ševtšenko taas
Algkoosseisud:
Ukraina: Pjatov, Selin, Hatšeridi, Mihhalik, Tõmošuk, Gusev, Jarmolenko, Nazarenko, Konopljanka, Ševtšenko, Voronin.

Rootsi: Isaksson, Lustig, Mellberg, Granqvist, M. Olsson, Elm, Larsson, Källström, Ibrahimović, Toivonen, Rosenberg.