Täna on vastamisi USA - Mehhiko (86:63), Horvaatia - Prantsusmaa (19), Sloveenia - Dominikaani Vabariik (21) ja Hispaania - Senegal (23).

Ülejäänud neli kaheksandikfinaali peetakse homme: Leedu - Uus-Meremaa, Kreeka - Serbia, Türgi - Austraalia, Brasiilia - Argentina.

USA - Mehhiko 86:60
USA võitis avaveerandi Mehhiko vastu 23:13. Poolajaks kasvatasid ameeriklased eduseisu 23-punktiliseks. Viimase veerandi eel juhiti juba 72:38.

Ameeriklased lõhkusid mehhiklaste mängu täielikult teise ja kolmanda veerandajaga. Erilises hoos oli Stephen Curry, kes sai "püssi paukuma" kaugviskejoonelt, tabades mängus kuus kaugviset üheksast ning lõpetas kohtumise 20 punktiga. Kolm kaugviset tabanud Curry meeskonnakaaslane Golden State Warriorsis, Klay Thompson, lisas 15 punkti. 12 silma sai kirja James Harden, 11 lisas Demarcus Cousins ning 10 Rudy Gay. Mehhiklaste liider Gustavo Ayon tõi 25 punkti ja 8 lauapalli.

USA veerandfinaalivastane selgub paarist Sloveenia - Dominikaani Vabariik.