Tartlased ei jätnud eile Tallinnas Kalev/Cramole 63:71 kaotanud leedulastele vähimatki võimalust. Avapoolaja 40:30 võitnud TÜ/Rock läks viimasele veerandajale 65:40 eduseisus ja vormistas lõpuks ülekaaluka võidu.

TÜ/Rocki resultatiivseimad olid Giorgi Tsintsadze 18 ning Callistus Eziukwu ja Asko Paade 14 punktiga.

TÜ/Rock on 16-st vastasest alistanud 11. Võiduprotsendi põhjal ollakse selle näitajaga neljandal kohal.

4. veerandaeg:

86:62 Mäng on lõppenud.

83:58 Mängida 1.50.

76:47 Mängida 6.19.

70:40 Mängida 8.51.

3. veerandaeg:

65:40 TÜ/Rock võitis kolmanda veerandaja 25:10.

60:36 Leppik paneb kolmese, millele Doronin lisab vabaviske ja Allingu kahese.

54:36 Leppikult kahene. Butkevicius vähendab külaliste kaotusseisu, kuid Doronini ja Leppiku korvide järel on TÜ/Rocki eduseis juba 18-punktiline. Rudupis võtab time-out'i, kui veerandaja lõpuni on 3.22.

48:34 Võõrustajate poolel teevad skoori Allingu, Doronin ja Leppik.

44:34 Tsintsadze kahsele vastab samaga Dainys.

42:32 Teine poolaeg algab Rudupise korviga. TÜ/Rocki esimesed punktid pärast vaheaega viskab Eziukwu.

2. veerandaeg:

Avapoolajal olid TÜ/Rocki resultatiivseimad Tsintsadze 12 ja Paade seitsme punktiga.

40:30 Poolaja lõpetavad Veidemani vabavisked.

38:26 Tsintsadze realiseerib vabavisked, seejärel on täpne Allingu.

34:26 Dainysilt neli punkti järjest.

34:22 Tsintsadze kahene ja kolmene viivad TÜ/Rocki 12-punktilisse eduseisu.

29:19 Dainyse korvi järel Eziukwult neli punkti järjest.

25:16 Juskeviciuselt kahene, millele Paade vastab kahe tabava vabaviskega.

23:14 Tsintsadze söödab palli Eichfussile, kes paneb pealt. Edasi realiseerib Eziukwu kahest vabaviskest ühe ja Paade lisab kolmese.

1. veerandaeg:

17:14 Avaveerandaja lõpetavad Juskeviciuse vabavisked.

17:12 Juskevicius viigistab. Seejärel kahesed Tsintsadzelt ja Eichfussilt ning Juskeviciuselt. Tsintsadze kolmene suurendab väljakuperemeeste edu viiele punktile.

10:8 Korv Veidemanilt. Külalised viigistavad taas. Paade realiseerib Leppiku hea söödu korvi kohale ja TÜ/Rock juhib taas.

6:6 Allingu viib tartlased ette, ent Rudupis seab jalule viigi.

4:4 Rudupis läheb juhtima, Doronin viigistab seisu.

2:0 Doronin tabab koos veaga, ent ei realiseeri vabaviset.

TÜ/Rocki algviisik: Sokk, Eziukwu, Allingu, Doronin, Veideman.

Enne mängu:

Tänane võit tõstaks Rocki neljandale kohale. Hetkel on liidermeeskonnal Riia VEFil tabelis 11 võitu ja kaks kaotust, Rockil kümme võitu ja viis kaotust. Hetkel edestavad Rocki võiduprotsendi poolest ka Ventspils ja Nevezis (mõlemal 9-4).

Tartlaste võit aitaks ka Kalev/Cramot (9-5), kes tõuseks Rudupisest mööda viiendaks.

Mäng algab Tartus kell 19.00. Delfi teeb kohtumisest online-ülekande.