USA alistas türklased siiski kindlalt 98:77 ning mäng oli vormistatud juba minutid enne lõpusireeni.

Türgi alustas ameeriklaste vastu äärmiselt enesekindlalt, meelitades tihti välja vead ning mängides end kaugvisetel vabaks. Eriti kehvalt suutsid ameeriklased oma rünnakut maaalakaitse vastu käima saada. Pall kukkus Türgil ka hästi sisse ja nii lõppes avaveerand seisul 16:16. Türgi initsiatiiv jätkus ka teisel veerandajal ning poolajale mindi 40:35 eduseisul, suurimaks vaheks mängiti korraks 6 punkti.

Teisel poolajal pani Türgi südikalt vastu ning kolm minutit enne veerandaja lõppu oli seis veel 59:59. Seejärel asusid ameeriklased vahet tasapisi kasvatama - neljandat veerandaega alustati 66:60 eduseisus ning kolm minutit hiljem juhiti juba 76:60. Sellega oli ka mäng tehtud.

USA tähtsaimateks mängumeesteks tõusid korvialused jõud Anthony Davis (16 punkti, 6 lauapalli) ja Kenneth Faried (22 punkti, 8 lauapalli). James Harden lisas 14 punkti ja 7 söötu, Kyrie Irving 13 punkti ja 5 söötu.

Türgi täpseim oli 12 punktiga Cenk Akyol. Ameeriklased tegid lõpuks 17 vaheltlõiget ning sundisid türklasi tegema 28 pallikaotust.

Hispaania oli kindlalt üle Guadalajaras ka Eestile kaotanud Egiptuse koondisest, alistades aafriklased 91:54. Hispaania lubas egiptlastel avaveerandil vaid 10 punkti visata ning võitis poolaja 42:24. Neljanda veerandaja eel oli edu juba 27 punkti.

Serge Ibaka tõi võitjatele 18 punkti ja 8 lauapalli. Rudy Fernandez lisas 14 silma, Pau Gasol 12. Egiptuse parim oli 16 punktiga Ibrahim El-Gammal.

Nii USA kui ka Hispaania jätkavad kindlalt grupi liidritena.