FOTOD: Teisest katsest alates juhtinud Egon Kaur võitis Harju ralli

 (24)

Eesti autoralli meistrivõistluste teise etapi Harju ralli võitsid Egon Kaur ja Silver Simm (Mitsubishi Lancer Evo 9), kes edestasid 12 katse järel Rainer Ausi ja Simo Koskineni (Mitsubishi Lancer Evo 9) oli 10,9 sekundiga.

Kaur tõusis ralli liidriks juba eile teisel kiiruskatsel ning hoidis liidrikohta kindlalt kuni lõpuni. Kolmandana lõpetasid Roland Murakas ja Kalle Adler (Mitsubishi Lancer Evo 10).

„Kokkuvõttes oli väga raske võistlus, sest pinget jagus viimase kilomeetrini. Kui Matsimäel saime juba hea edu, siis järgmisel katsel tegime vea ja sõitsime amordi puruks, kuid õnneks jäi sõita vaid üks lühike katse ja edust piisas, et võita. Esimeseks ralliks koos Silveriga olid päris keerulised katsed sõita, kuid just Kemba ja Matsimäe õnnestusid meil hästi ja sealt me need võiduks vajalikud sekundid enamjaolt saimegi,“ võttis karjääri viienda meistrivõistluste absoluutvõidu võtnud Kaur ralli kokku.

Lõppseis: 1. Egon Kaur 54.57,5, 2. Rainer Aus +10,9, 3. Roland Murakas +11,30, 4. Aiko Aigro +3.35,20, 5. Miko Niinemäe +4.26,10, 6. Anre Saks +4.28,30