Vene oli seejuures Kaunase resultatiivseim, visates 15 punkti ja hankides 6 lauapalli. Rakvere parimad olid Brett McGee 22 ja Kristo Saage 19 punktiga. Tarva särgis debüüdi teinud Joosep Pokla viskas 9 punkti ja võttis 10 lauapalli.

Nii Tarval kui Kaunasel on nüüd turniiritabelis üks võit ja kaks kaotust.

Kohtumine lõppenud.

81:69 - Pokla vabavisetest.

79:69 - Skoorijaks Morkeliunas.

79:67 - Dorbek vabavisked 1/2.

78:67 - Anderson lõpetas kõhklused ja nüüd peaks võit olema taskus. Kaunas võtab veel aja maha. Minna 1.30.

76:67 - Vene lisas vabaviskejoonelt oma 15 punkti.

76:66 - Saage läbiminekult.

74:66 - Kurtinaitis vabavisetel täpne. Lõpuni 2.10. Kas tõesti suudab Kaunas Tarva võitu väärata?

74:64 - Morkeliunas poolkiirest.

74:62 - Tarval skooris Dorbek ja külalistel Vene.

72:60 - Morkeliunas taas veaga sisse ja seekord ka vabavise otsa. Lõpuni 3.25.

72:57 - Anderson kogemustega korvi alt poolhaaki.

70:57 - Morkeliunas veaga korvi alt sisse. Sõber võtab aja maha, sest viimased minutid pole midagi rõõmustavat pakkunud. 4.30 veel minna ehk aega küll.

70:55 - Vasiliauskas vabavisetel täpne.

70:53 - Veerandajast kulunud 4 minutit, Tarvas liigub Balti liigas esimese võidu poole. McGee kogunud 22 punkti, Saagel 17 punkti kirjas, ehkki peaks olema 20.

70:50 - Vene tabas keskpositsioonilt, tõustes 12 punktiga oma meeskonna resultatiivseimaks. Vene võeti ka puhkama. Parem küünarliiges seotakse Venel kinni, tundub, et on saanud mingi löögi. Ja läheb Vene kiirelt väljakule tagasi.

70:48 - Anderson võeti veaga maha ja Kanada vägilane karistas vastaseid vabaviskejoonelt. Veerandajast kulunud 2 minutit.

68:48 - Leedulastele ebasportlik viga. Lindmets realiseeris vabaviske ning McGee lisas korvi mängust.

65:48 - Drungilas võttis rünnakust maksimumi. Veaga sisse + vabavise.

III VEERANDAEG

Veerandaeg lõppenud.

65:45 - Saagelt järjekordne kolmene lõpusekunditel, Kaunas kasvatas punktiarvet lähiviskest.

62:43 - McGee põrutab kaugelt.

59:43 - Drungilas vabavisetel täpne.

59:41 - Vene kasvatab isikliku punktiarve 10 peale. Käib veerandaja viimane minut.

59:39 - McGee läbimurdelt.

57:39 - Kaunas läks maa-alasse, aga Saage hammustas nurgast kohe valusalt. Tarvale +18! Vastas Leedu meistrivõistluste hetke kolmas meeskond.

54:39 - Pokla tabas nulli otsast kaugviske. Esimese mängu kohta ja arvestades tausta tegutseb Pokla igati hästi.

51:39 - Jasikevicius skooris läbimurdelt.

51:37 - Saage realiseerib vabavisked. Veerandaega mängitud 5.00.

49:37 - Pokla parandas Veski vajakajäämise ja skooris korvi alt. Kaunase rünnak on hambutu ja peatreener Mindaugas Lukosius kutsus meeskonnale minutilisele mõttepausile.

47:37 - Lindmets peremehetses võõras lauas.

45:37 - Dorbek kasvatab vabaviskejoonelt punktiarvet. Tarvas mängib isuga ja on agressiivne.

Saage pani vastaste 210 cm pikale keskmängijale kulbi!

44:37 - Veskil samuti käsi valge, vabavisked 1/2. Veerandajast 2.50 kulunud.

43:37 - Kurtinaitis tõi esimesed punktid, vähendades külaliste kaotusseisu.

43:35 - Pea kaks minutit kulus veerandajast kui toodi esimesed punktid. Lindmets vabavisetest.

Tarvas alustas koosseisus - Saage, Dorbek, Anderson, McGee, Lindmets.

II VEERANDAEG

Poolaeg läbi. McGee avapoolaja resultatiivseim 15 punktiga. Külalistel 11 punktiga tulemuslikum Rokas Uzas. Siim-Sander Venel kirjas 8 punkti ja 5 lauapalli. Tarva kolmesed 7/17 ehk tabavus 41%. Lähivisked seevastu nigelad, 7/22 ehk tabavus vaid 31 %.

41:35 - Jasikevicius avab punktiarve vabaviskejoonelt.

41:34 - Lindmets keskpositsioonilt. Käib poolaja viimane minut. Kaunas võttis aja maha.

39:34 - Vasiliauskas realiseeris mõlemad vabavisked.

39:32 - Vana hea Tarvas on tagasi. Korralikult tulistatakse kaugelt. Seekord Dorbek. Kulunud 7.30.

36:32 - Skooritegijaks taas McGee.

34:32 - Uzas lisas ka täpse kaugviske. Veerandaega mängitud 6.30, Andres Sõber võttis aja maha.

34:29 - Vabaviskel täpne Uzas.

34:28 - McGee on hoogu läinud. Kaks korvi temalt ja Tarva edu kasvas kuuele punktile. Kaunas juhtis mängu algul ka korra kuue punktiga. McGee arvel 13 ja Saage kontos 12 punkti.

29:28 - Cukinas teeb üks-ühele otsajoone juures ära Veskile.

29:26 - Taas McGee täpne vabaviskel.

28:26 - Pokla esimesed punktid Tarva särgis. Veerandajast kulunud 3.30.

26:26 - Drungilas vabavisetel 1/2.

26:25 - McGee vabavisetel täpne.

24:25 - Saage neljas tabav kolmene! Teisest veerandajast kulunud 2.30.

21:25 - Uzas tabas kaugelt. Vene võeti esimest korda puhkama.

21:22 - Vene vastas kiirelt. Samuti kolmene.

21:19 - Saage kolmas kolmene selles mängus viis Tarva ette

Vene ei saanud Kaunase ridades avaveerandil ainsana puhkust. Asendamatu mees?

I VEERANDAEG

Veerandaeg lõppes külaliste punktilise paremusega.

18:19 - Anderson vabavisetel 1/2.

17:19 - Drungilas realiseeris vabavisked.

17:17 - Tarvas McGee ja Andersoni korvidest taas viigistab. Käib veerandaja viimane minut.

13:17 - Lindmets sai Cukinase käest bloki ja Kaunas kasvatab poolkiirest punktiarvet.

13:15 - Mullu Žalgirises pallinud 210 cm pikkune Povilas Cukinas realiseeris kahest vabaviskest ühe. Pisut üle 7 minuti mängitud.

13:14 - Mängu tulnud Brett McGee skoorib kohe kolmese.

10:12 - Vene viib lähiviskest taas külalised ette.

10:10 - Pooleldi kiirrünnaku realiseeris Uzas.

10:8 - Teine kolmene lühikese ajaga otsa ja Tarvas peal.

7:8 - Kristo Saage kolmene ja mäng enam-vähem tasa. Kulunud 3.30.

4:8 - Lindmets lisab vabavisetest kaks punkti.

2:8 - Vene pani umbes kaheksa meetri pealt kolmese. Mängitud peaaegu 2.30.

2:3 - Vasiliauskas vastas kolmesega.

2:0 - Renato Lindmets avas skoori kui kulunud 40 sekundit.

ALGAS. Kaunase poolel on algrivistuses ka Vene.

Tarva algkoosseis - Saage, Veski, Lindmets, Pokla ja Dorbek.

Kohtumine pole veel alanud.

Siim-Sander Venel on parem jalg altpoolt põlve teibitud, tundub olevat kerge vigastus. Soojendust teeb Vene igal juhul korralikult kaasa ja paistab, et mees on valmis ka platsile jooksma.

15 minutit alguseni. Rakvere spordihall täitub vaikselt rahvaga, meeskonnad teevad sooja.

------------------------------------------

Eelinfo:

Rakvere Tarvas on Balti liiga hooaega alustanud kahe järjestikuse kaotusega ning loodab esimeses kodumänguks võidulainele jõuda. Tarva särgis teeb täna debüüdi Joosep Pokla, kes jookseb väljakule numbri all 6.

Tarva vastaseks on Balti liiga Challenge´l seni kahest mängust ühe võitnud KK Kaunas, kes Leedu meistrivõistlustel hoiab hetkel kahe suure Žalgirise ja Lietuvos rytase järel kolmandat kohta.