Kaks ja pool minutit enne kohtumise lõppu kasvatada Illimar Pilki kahepunktivise Kalevi eduseisu seitsmele. Kuid Kristo Saage vabavisked ja täpne Mihkel Kurg tõid Tarva kahe punkti kaugusele, kui mängida jäi veidi alla kahe minuti.

Asenso Ampim'i pealtpanek minut enne lõppu tõstis Kalevi 75:71 peale, kuid taas tõi Kurg Rakvere korvi kaugusele. Kumbki meeskond viimase 40 sekundiga aga enam punkte juurde tuua ei suutnud, mööda läks ka Kristo Saage viimaste hetkede kaugvise.

Kalev võttis kohtumises juhtohjad kohe avaveerandil, võites selle 25:15. Teine veerand kuulus Tarva meeskonnale ning poolajale mingi Rakvere 43:37 eduseisus. Kolmandal veerandil sai Kalev vastastest mängu paremini taas käima ning suutis kohtumise enne viimast perioodi viigistada.

Kalevi leegionär Ampim tõi kohtumises 20 punkti ja 11 lauapalli. Reimo Tamm lisas 18, Raido Roos 13 punkti. Viis kaugviset tabanud Kristo Saage tõi Rakverele 21 punkti, Giedrius Gustas lisas 14.

Mõlemad meeskonnad jätkavad Balti liiga A-algrupis kolme võidu ja viie kaotusega.