Prantsusmaal polnud vaja sugugi šveitslastega sõbralikult mäng viiki veeretada, kuid 13-st pealelöögist ei piisanud, et Yann Sommeri seljatagust kõigutada. Pealelöögid väravale jäid siiski 3:3 viiki, kokku lubati Šveitsil peale kõmmutada kuuel korral. Ilmekalt räägib mängu käigust aga nurgalöökide saldo, mis jäi prantslaste kasuks 10:5.

Avapoolaja ohtlikumad võimalused olid Paul Pogbal, kes 17. minutil ühe neist posti lõi. 57. minutil pani Sommeri oskused proovile Antoine Griezmann, kelle pommlöögi ta nurgalöögiks tõrjus.

63. minutil sekkus mängu sel turniiril juba kaks väravat löönud Dmitri Payet, kes 75. minutil palli põiklatti lõi ja 90. minutil karistuslöögi müüri kõmmutas.

Teises mängus võitis EM-i debütant Albaania 1:0 Rumeeniat ning sai 3 punktiga alagrupis kolmanda koha. Prantsusmaa teenis kahe võidu ja ühe viigiga 7 punkti, Šveits võidu ja kahe viigiga 5 silma.