Meeste turniiri finaalis alistas Riia Tehnikaülikool tulemusega 2:1 (22, -22, 13) Tallinna Tehnikaülikooli. Tasavägises mängus suutsid lõpuhetkedel kindlamini tegutseda lätlased ning TTÜ-ga hooajal 2012/2013 Schenker liiga võitnud Mart Tiisare eksimus matšpallil seisul 13:14 kinkis võidu RTU-le. Kolmanda koha saavutas Läti Vabariigi Riiklik Piirivalve Kolledž, kes kolmanda koha mängus suutis samuti tulemusega 2:1 (18, -26, 10) üle olla Tartu Ülikoolist.

Ka naiste medalimängud kulgesid äärmiselt tasavägiselt. Võitjaks kroonitud TTÜ suutis finaalis alistada Hiina Spordiülikooli 2:1. Tehnikaülikooli naised alustasid mängu rabedalt ning samal ajal õnnestus hiinlannadel peaaegu kõik. Avageim seega Hiina Spordiülikoolile 25:15. Teises geimis aga jõuvahekorrad vahetusid ning TTÜ enam tagasi ei vaadanud, võites teise geimi sama skooriga, millega esimene kaotati. Võimu näidati ka kolmandas geimis, mis lõppes TTÜ ülekaaluga 15:5. Kolmandale kohale platseerunud Tartu Ülikool alistas Eesti Maaülikooli naised jällegi tulemusega 2:1 (18, -26, 10).

Nii meeste kui ka naiste võrkpalliturniiri tulemused ning lõplikud paremusjärjestused on nähtaval siit.