Esimesel poolajal mitmeid häid võimalusi omanud, kuid väravata jäänud Iirimaa tuli riietusruumist välja resultatiivselt, minnes juba 48. minutil 1:0 juhtima - värava autoriks Wes Hoolahan, kes lõi ühe puutega võrku kasti paremalt äärelt Seamus Colemanilt tulnud täpse tsenderduse.

Rootsi, kes avapoolajal ühtegi pealelööki väravale ei sooritanud, hakkas tasapisi mängu tagasi tulema ning teenis 71. minutil võimaluse, millest sündis Ciaran Clarki omavärav. Iirlaste jaoks õnnetule olukorrale eelnes Zlatan Ibrahimovici hea eeltöö vasakul äärel ja sööt värava ette, kus Clark ilmselt sooviga pall üle otsajoone lükata selle kogemata oma võrku suunas.

Iirimaa sooritas kokku 9 pealelööki Rootsi 7 vastu, millest raamidesse läksid vastavalt 5 ja 4. Nurgalöögid jäid 5:5 viiki, korra leidis Iirimaa pealelöök üles ka lati. Pallivaldamisprotsent jäi 53% - 47% Rootsi kasuks.