Avapoolaeg lõppes seisuga 48:48. Rockil oli 20 minuti järel vigadega kimpus juba Karolis Petrukonis (4), Janar Talts (3) ja Reinar Hallik (3). Kolmandal veerandajal pani Leedu klubi püsti korraliku viskepeo ning jättis Rockile 10 minutiga rõõmu vaid 8 punkti jagu. Neljandal perioodil, kui Tartu lootused mängu tagasi tulla iga minutiga aina vähenesid, kadus meestel ka isu mängida ning kaks minutit enne lõppu võisid kodupubliku soosikud juba teineteist õnnitlema hakata.

Siiski on hõbemedal Eesti klubidele Balti liigast kõigi aegade parim saavutus. Seni oli rekordiks Rocki pronks.

Protokollist. Šiauliai võitis laua 49-31 (RL 17-9), korvisöödud 16-12, pallikaotusi tegid võitjad 9 Rocki 12 vastu.

Kahepunktivisked Šiauliaile 50 vs 43 %, kolmesed Šiauliaile 46 vs 38 % (mõlemad tabasid 10 kaugviset), vabavisked 80 vs 71 % (Šiauliai teenis esimesel poolajal 23 vabaviset, viies mitu Rocki liidrit vigadekriisi).

MVP Rokas Giedraitis tõi 23p+7lp, Cameron Ayers 20 p, Assem Marei 15+15+4 (10/6), David Dzudzinski 10+5+3, Domagoj Bubalo 9+5lp, Gintaras Leonavicius 9p (3p 3/3), Michaelyn Scott 9+4rs.

Rocki edukamad olid: Reinar Hallik 17p (3p 7/4), Karolis Petrukonis 12p, Tanel Sokk 11+4rs, Ev Žabas 13p, Tanel Kurbas 9p ja Gert Dorbek 12+4lp. Eelmise mängu Rocki parim Janar Talts (Tartus 32 min, 22p+7lp+4rs) oli hädas vigadega, osales 16 minutit ja tõi 2p+4lp (6/1).